Tecrübeli Analist 3 Altcoin Belirledi: Patlayıcı Büyüme Yaşayacaklar!

featured
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasasında konsolidasyon devam ediyor. Lider kripto Bitcoin 61 bin dolar ile 63 bin dolar arasında gidip geliyor. İstisnalar hariç altcoin’ler de genel olarak benzer hareketler sergiliyor. Bununla birlikte analistler bazı tokenlerin patlayıcı büyüme için uygun konumda olduğunu söylüyor. Piyasada yakından takip edilen bir kripto analistine göre bir altcoin için astronomik kazançlar ufukta. Analist ayrıca, yükselişe geçtiği iki tokeni paylaşıyor.

Bu altcoin potansiyel olarak patlayıcı bir büyüme yaşayacak!”

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere kripto piyasası şimdilik yükseliş ivmesini kaybetti. Spesifik bazı olayların etkisiyle güçlü artış gören tokenler oluyor. Bununla birlikte bu hamleler piyasa geneline yayılamadan etkisini kaybediyor. Ancak analistler yine de umutlu. Tecrübeli kripto analisti Ali Martinez, bir tedarik zinciri yönetimi projesi olan VeChain’in (VET) yerel varlığının, önceki döngüsünün piyasa yapısını yansıttığını söylüyor. VET senaryoyu takip etmeye devam ederse, Martinez altcoin fiyatının yıl sona ermeden %1.660’ın üzerinde şaşırtıcı kazançlar elde edeceğini öngörüyor. Bu bağlamda analist, şunları söylüyor:

Fraktallar VeChain’in (VET) bu yaz bir toparlanmaya hazırlandığını ve sonbaharda potansiyel olarak patlayıcı bir büyüme yaşayacağını gösteriyor.

Kaynak: Ali Martinez

Grafiğine göre analist, VET’in 2024’ün sonuna doğru 0,60 dolara kadar yükseleceğini tahmin ediyor. Bu arada yazı sırasında VET günlük bazda yaklaşık %1 artışla 0,0339 dolardan işlem görüyordu. Bununla birlikte altcoin haftalık grafiğinde %3,5 kayıp gördü.

Analist, SHIB için kısa vadede %20’lik bir ralli öngörüyor!

Piyasa son zamanlardaki meme coin çılgınlığını ilgiyle takip ediyor. Doğal olarak Ali Martinez’in de radarında bir meme coin var. Bu da kendisinin bu alanın ötesine geçirmeye çalışan Shiba Inu (SHIB). Analist, SHIB’in bir çıkış rallisi için hazır olduğunu söylüyor. Bu doğrultuda Ali Martinez, altcoin için şu seviyeleri işaret ediyor:

Shiba Inu bu azalan paralel kanalın üst sınırını 0,00002444 dolardan kırarsa, SHIB %20’lik bir artışla 0,00002954 dolara yükselebilir!

Kaynak: Ali Martinez

Alçalan bir paralel kanal tipik olarak bir varlığın düşüş trendinde olduğunu gösteren aşağı yönlü bir yapıdır. Bu yazı sırasında SHIB günlük bazda %1 artışla 0,0000238 dolardan el değiştiriyordu. Altcoin haftalık grafiğinde ise %4,7 artış gördü.

Ali Martinez: Tom DeMark LINK için yükselişe geçti!

Son olarak Ali Martinez’in radarında merkezi olmayan oracle ağı Chainlink (LINK) var. Analiste göre, Tom DeMark (TD) Sıralı Göstergesi LINK için yükselişe geçti. Yatırımcılar TD Sequential Göstergesini, önceki 13 çubuğun veya mumun kapanış fiyatlarına dayanarak tokenlar için potansiyel trend dönüşlerini tahmin etmek için kullanır. Analist LINK için şu açıklamayı yapıyor:

TD Sequential, Chainlink haftalık grafiğinde bir alım sinyali sunarak LINK’in bir ila dört hafta sürecek bir yükseliş yaşayabileceğini gösteriyor.

Kaynak: Ali Martinez

Bu arada, yazı sırasında LINK günlük bazda %2,3 kayıpla 13,07 dolardan işlem görüyordu. Ayrıca altcoin haftalık grafiğinde yaklaşık %5,5 kayıp gördü.

Yorumlar kapalı.