Solana (SOL) Tabanlı Altcoinden Airdrop Duyurusu!

Ripple (XRP) Sahiplerine Airdrop Yapılacak Altcoin İçin Yeni Detaylar Paylaşıldı!
Ripple (XRP) Sahiplerine Airdrop Yapılacak Altcoin İçin Yeni Detaylar Paylaşıldı!
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum katili olarak bilinen Solana (SOL) cüzdanları için airdrop müjdesi geldi. Buna göre Solana’nın en büyük merkezi olmayan (DEX) toplayıcısı Jupiter, erken dönem kullanıcılarını ödüllendirmek için geriye dönük bir airdrop duyurdu.

Jüpiter’in takma adlı kurucusu Meow, X üzerinden yaptığı açıklamada, Jüpiter’in 10 milyar JUP tokeninin %40’ının dört aşamada airdrop olarak dağıtılacağını söyledi.

Dört aşamada gerçekleştirilecek airdrop’un ilk aşaması minimum 1.000 dolar takas hacmine sahip kullanıcılara bir milyar JUP tokeni dağıtılmasını içeriyor.

Airdrop için uygun olan kullanıcılar 2 Kasım’daki anlık görüntüden alınan 955.000 cüzdandan oluşuyor.

“Bu airdrop’un amacı geçmişte Jüpiter platformunu kullanmış olan erken dönem kullanıcılarla etkileşime geçmek ve onları Jüpiter yolculuğunun bir sonraki aşamasına yakından dahil olmaya davet etmektir.

Airdrop almaya hak kazanan kullanıcılar, 2 Kasım’dan önce Jüpiter ile doğrudan etkileşime giren 955 bin cüzdandan oluşuyor.

Airdrop’un ilk aşama tahsisleri önümüzdeki hafta yapılacak ancak tokenlar henüz yayına girmeyecek.”

Jüpiter kurucusu gelecekteki airdrop turlarının yeni kullanıcıları ödüllendireceğini belirterek “Yeni kullanıcılar için gelecekte airdrop turları olacak, bu yüzden bizi izlemeye devam edin.” dedi.

Grow The Pie Update #1: Community Airdrop

Hey Jups, here’s the breakdown for the first round of the community airdrop, along with a detailed rationale about how we arrived at it.

Warning: This is a long post for patient geeks only. If you are only interested in knowing your… pic.twitter.com/zafGQbmmvC

— meow 🥧 (@weremeow) November 15, 2023

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Kaynak: sizlere www.bitcoinsistemi.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.