Kripto Şirketi Paxos, Bu Ülkede Yeni Bir Stablecoin Çıkarmaya Hazırlanıyor!

Kripto Şirketi Paxos, Bu Ülkede Yeni Bir Stablecoin Çıkarmaya Hazırlanıyor!
Kripto Şirketi Paxos, Bu Ülkede Yeni Bir Stablecoin Çıkarmaya Hazırlanıyor!
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para alanında önde gelen bir oyuncu olan Paxos, Paxos Digital Singapore Pte. Ltd. şirketini kurarak, Singapur Para Otoritesi’nden (MAS) ülke içinde yeni bir USD destekli stablecoin tanıtmak için prensip onayı aldı.

Paxos Singapur’da Yeni USD Destekli Stablecoin Lansmanı İçin Onay Aldı

Bu hamle, MAS’ın Singapur dolarına veya ABD doları da dahil olmak üzere herhangi bir G10 para birimine sabitlenmiş tek para birimli sabit paralar için geçerli olan kesinleşmiş sabit para düzenleyici çerçevesiyle uyumludur.

Paxos’un uymayı hedeflediği düzenleyici çerçeve MAS tarafından Ağustos ayında sağlamlaştırılmıştı.

Paxos sözcüsü, “Paxos, StraitsX ile birlikte MAS’tan bu onayı alan yalnızca iki şirketten biridir,” dedi. Henüz adlandırılmamış olan yeni stabilcoin, kendine özgü bir markaya sahip olacak ve yalnızca Paxos Digital Singapore tarafından çıkarılacak.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Bitcoin Borsası Binance, Tokenlarını Yakmaya Devam Ettiği Bu Altcoinin Ağ Yükseltmesini Destekleyeceğini Açıkladı!

Stabilcoin hakkında adı gibi belirli ayrıntılar henüz açıklanmamış olsa da, Paxos uyumluluk ve yerel düzenlemelere olan bağlılığını vurguladı.

Paxos Digital Singapore Pte. Ltd. şirketinin kurulması, MAS standartlarına uyulmasını sağlamak ve Singapur’da stabilcoin ihracı için kurumsal müşterilerle ortaklıkları teşvik etmek için stratejik bir harekettir.

Amerika Birleşik Devletleri’nde çıkardığı USD destekli stabilcoin USDP ile tanınan Paxos, ayak izini Singapur’a doğru genişletiyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Kaynak: sizlere www.bitcoinsistemi.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.