NFT

Bitcoin Borsası Binance, Marjin İşlemlere 2 Yeni Altcoin İşlem Paritesi Ekledi!

Bitcoin Borsası Binance, Marjin İşlemlere 4 Yeni Coin Çifti Eklediğini Duyurdu!
Bitcoin Borsası Binance, Marjin İşlemlere 4 Yeni Coin Çifti Eklediğini Duyurdu!
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para borsası Binance, marjin alım satım tekliflerini geliştirmek için BEAMX’i hem Cross Marjin hem de İzole Marjin’de yeni bir ödünç alınabilir varlık olarak tanıttı. Buna ek olarak, Cross Margin platformunda OG/USDT işlem çifti de tanıtıldı.

Binance, Yeni Çiftlerle Marjin Ticaret Seçeneklerini Genişletiyor

Yeni Cross Marjin Çiftleri:

BEAMX/USDT
OG/USDT

Yeni İzole Marj Çifti:

BEAMX/USDT

Marjin alım satım seçeneklerindeki bu genişleme, Binance kullanıcılarına portföylerini çeşitlendirmek ve esnek bir şekilde marjin alım satım yapmak için daha fazla fırsat sunuyor.

Binance, teminat gösterilebilir varlıklar, belirli limitler, teminat oranları hakkında ayrıntılı bilgi almak isteyen kullanıcıların platformdaki Marjin Verileri bölümüne başvurmasını öneriyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Bitcoin Borsası Binance, 3’ü TRY Paritesi Olmak Üzere 8 Yeni Altcoin Paritesi Listeledi!

Bu kaynak, kullanıcıların alım satım kararları verirken iyi bilgilendirilmesini sağlamak için en güncel bilgileri sunar.

Marjin alım satımı, daha fazla esneklik sunmasının yanı sıra ilişkili risklerin de tam olarak anlaşılmasını gerektirir.

Binance, kullanıcı eğitimine ve şeffaflığa öncelik vermeye devam ederek kullanıcıların alım satım faaliyetleri hakkında bilinçli kararlar verebilmesi için gerekli bilgileri sağlamaya devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Kaynak: sizlere www.bitcoinsistemi.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.