Bitcoin Borsası Binance, Tokenlarını Yakmaya Devam Ettiği Bu Altcoinin Ağ Yükseltmesini Destekleyeceğini Açıkladı!

Kripto Para Borsası Binance’tan Delist Duyurusu! Bu Altcoinler Delist Edildi!
Kripto Para Borsası Binance’tan Delist Duyurusu! Bu Altcoinler Delist Edildi!
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para ticaretinde küresel bir lider olan Binance, sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sunma konusundaki kararlılığını göstererek Terra Classic (LUNC) için yaklaşan ağ yükseltmesini destekleyeceğini açıkladı.

Binance, Terra Classic (LUNC) Ağ Yükseltmesini Desteklediğini Duyurdu

Planlanan ağ yükseltmesinin 15.493.370 blok yüksekliğinde, 20-11-2023 12:00 civarında gerçekleşmesi planlanıyor.

Sorunsuz bir geçişi kolaylaştırmak için Binance, 20-11-2023 11:00’den itibaren LUNC token yatırma ve çekme işlemlerini geçici olarak askıya alacak.

Daha da önemlisi, yükseltme Binance platformundaki LUNC token alım satımını etkilemeyecek ve kullanıcılar için alım satım faaliyetlerine kesintisiz erişim sağlayacak.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Kripto Para Piyasasında 17 Ay Sonra Bir İlk Yaşandı! Boğa Habercisi Mi?

Sağlam teknik altyapısıyla bilinen Binance, yükseltmeyle ilgili tüm teknik hususları yönetecek. Buna, Terra Classic ağ yükseltmesinin getirdiği değişikliklere uyum sağlamak için gerekli ayarlamalar ve optimizasyonlar da dahildir.

Kullanıcılar, LUNC tokenları için para yatırma ve çekme işlemlerinin, yükseltilen ağ kapsamlı bir şekilde değerlendirilip istikrarlı olduğu onaylandıktan sonra derhal eski haline getirileceğinden emin olabilir.

Binance, iletilmesi gereken kritik güncellemeler olmadığı sürece ek bir duyuru yapılmayacağını belirtmektedir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Kaynak: sizlere www.bitcoinsistemi.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.