NFT

Türk Kripto Kullanıcılarının Bir Dönem Favorisi Olan Altcoin, Büyük Bir Duyuru Yapacağını Açıkladı

Bitcoin Ayısı il Capo, Bu Kez Başka Bir Altcoin İçin Düşüş İddialarını Paylaştı!
Bitcoin Ayısı il Capo, Bu Kez Başka Bir Altcoin İçin Düşüş İddialarını Paylaştı!
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yakın zamanda yapılan bir duyuruda, Solar (SXP) Vakfı’nın önemli bir üyesi olan Nayiem, SXP’nin geleceği hakkında bazı heyecan verici güncellemeler paylaştı.

Nayiem, SXP Vakfı’nın itibari paralar ve kripto paralar arasındaki uçurumu kapatmanın eşiğinde olduğunu iddia etti. “Sadece birkaç gün içinde Solar için hepsi bir arada bankacılık çözümümüzü açıklayacağız” dedi.

Duyurulan bankacılık çözümü, Nayiem’e göre kripto para işlemlerini daha kullanıcı dostu ve erişilebilir hale getirmeyi amaçlayan bir dizi özellik vaat ediyor. Nayiem’in kendi ifadelerine göre bu özelliklere şunlar dahil:

Kripto para dostu banka hesapları: Bu hesaplar, itibari ve kripto para birimleri arasındaki işlemleri kolaylaştırmak için tasarlandı. Uluslararası IBAN’lar: Bu özellik, kullanıcıların uluslararası işlemleri sorunsuz bir şekilde yapmalarını sağlayacak. Yenilikçi Kripto Banka Kartları: Bu kartlar kripto para harcamalarını geleneksel para kadar kolay hale getirmeyi amaçlıyor. Özgün Kripto Hediye Kartları (KYC’siz): Bu hediye kartları hediye olarak verilebilir ve Müşterini Tanı (KYC) prosedürlerine gerek kalmadan kullanılabilir. POS Satıcı Edinme Sistemleri: Bu sistem, satıcıların kripto para ödemelerini kabul etmelerini sağlayacak. Bireysel ve Kurumsal: Bankacılık çözümü hem bireysel hem de kurumsal müşterilere hitap edecek. Apple Pay ve Google Pay: Bu popüler ödeme platformlarıyla entegrasyon, kullanıcılar için ek kolaylık sağlayacak.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Son Dakika: Bitcoin Spot ETF Başvurularından Birinin SEC Tarafından Ertelendiği Bildirildi

Nayiem, topluluğu büyük açıklama için kendilerini izlemeye devam etmeye çağırarak duyurusunu tamamladı. Son boğa piyasasının popüler altcoinlerinden biri olan SXP, 2021 yılının Mayıs ayında 5.86 dolar ile tüm zamanların en yüksek fiyat seviyesine çıkmıştı ancak bu yazının yazıldığı anlarda bu seviyeden %93 daha düşük bir bölgeden işlem görüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Kaynak: sizlere www.bitcoinsistemi.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.