Shibarium’dan, beklenen duyuru geldi!

service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Katman-2 blokzinciri olan Shibarium, Ethereum köprüsündeki fon çekme işlemlerini yeniden başlattı.

Shiba (SHIB) ve Shibarium üzerindeki kara bulutlar geçmeye başladı. Shibarium ekibi, para çekme işlemlerini yeniden açıyor. Kullanıcılar, Ethereum ağına token transferini kolaylaştıran köprü aracılığıyla varlıklarını Shibarium’dan çekebilecek.

Popüler blokzincir Shibarium, 16 Ağustos tarihinde faaliyete geçmiş, ancak ölçeklendirme çalışmaları kapsamında kısa süre sonra durdurulmuştu. Bu hamle sonrasında SHIB tarafında güçlü bir düşüş yaşandı.

Shibarium, toparlanıyor

Ölçeklendirme sorunları nedeniyle piyasaya çıktıktan kısa süre sonra durdurulan Shibarium, Ethereum köprüsü aracılığıyla para çekme işlemlerini başlatıyor.

Shibarium, ağı çeşitli sebeplerden dolayı geçici olarak askıya almış ve milyonlarca dolarlık kullanıcı fonuna erişimi durdurmuştu. Proje ekibi, durdurmayı olağan dışı büyük bir işlem akışına bağlamıştı. Kullanıcılara, ağın tekrar başlatılacağı ve fonlara erişim sağlanabileceği belirtildi. Katman-2 ağından gelen bu hamle sonrasında, SHIB tarafında yüzde 15‘e yakın bir düşüş gerçekleşti. Ağın durdurulmasından 12 gün sonra yeni bir duyuru geldi.

Shibarium’dan gelen resmi duyuruya göre, kullanıcılar, Ethereum, SHIB, Leash ve WETH dahil olmak üzere çeşitli varlıkları için para çekme işlemi gerçekleştirebilecek. Ekip, çekim işlemlerinin 45 ila 4 saat arasında sürebileceğini aktardı. Ayrıca, ağın yerel token’ı olan BONE için de para çekme işlemi yapılabilecek. Ancak bu işlem 7 güne kadar sürebiliyor.

Kaynak: sizlere www.coinkolik.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.