PayPie Nedir? PPP Ne İşe Yarar?

PayPie Nedir? PPP Ne İşe Yarar?
PayPie Nedir? PPP Ne İşe Yarar?
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

PayPie nedir? PayPie (PPP), Ethereum üzerine kurulu ve kredi risk analizi yapmayı mümkün kılan bir Blockchain platformudur. Kriptokoin.com olarak bu makalede PayPie’yi mercek altına alacağız. Ayrıca, PayPie nedir, ne sunar, PPP coin nedir, ne işe yarar, nasıl alınır gibi merak edilen soruları yanıtlayacağız. Şimdi gelin Blockchain teknolojisi aracılığıyla kredi değerlendirme aracı olarak çalışan bu platformu birlikte inceleyelim.

PayPie nedir?

PayPie (PPP), Ethereum Blockchain tarafından desteklenen bir kredi değerlendirme aracıdır. Platform, Blockchain dünyasının ilk kredi risk değerlendirme platformu olmayı istemektedir. Proje, merkeziyetsiz bir defter ve yeni bir tek defter sağlar. Böylece, üç girişli bir muhasebe hizmeti olarak çalışır. Ayrıca, taraflardan ve diğer işletme uygulamalarından güvenilir finansal veriler besleyen risk puanı algoritmasına sahiptir. Bu algoritma için Blockchain teknolojisini kullanır. Böylece müşterilerine nihai şeffaflık ve güven getirir.

Genel olarak, PayPie ekibinde tek bir ana hedef bulunmaktadır. Blockchain üzerine inşa edilen yeni bir kredi puanı sistemi oluşturmak. Ekip bunun için sunduğu veri analizi araçları ile finansal piyasalara güç sağlar. Ayrıca sıradan kullanıcıların yatırımlarını daha rasyonel adımlarla sürdürmesini destekler. Algoritma aracılığıyla risk değerlendirmesi yapmak, finansal kurumların veriye dayalı karar almasını mümkün kılar. Bu da Blockchain ve DeFi ekonomisinin gelişmesini destekler.

PayPie ne sunar?

Projenin nihai hedefi, iş endüstrisindeki herkes için merkeziyetsiz bir muhasebe platformu oluşturmaktır. Muhasebe platformu, küresel olarak kullanılabilen kredi riski algoritması için gerçek zamanlı veriler sağlayacaktır. Bu veriler, müşterilerin %100 doğruluk elde etmesini mümkün kılar. PayPie platformunun ödeme teknolojisi üç farklı kategoride çalışır. Kategoriler, platformu daha güvenli ve şeffaf hale getirmeye yardımcı olur. Kripto para teknolojisi şunları içerir:

Kullanıcıların geçmiş, şimdiki ve gelecekteki işlemlerden başlayarak tüm işlemlerin gerçekliğini garanti eden merkeziyetsiz bir genel defter. Bu defter, Blockchain teknolojisi aracılığıyla çalışır. Yeni bir tek defter sağlayarak muhasebe girişlerini kriptografik olarak mühürleyen ve eksikliklerin üstesinden gelen bir çözüm oluşturmak için üçlü girişli muhasebe platformu. Diğer insanlardan güvenilir finansal verileri üçüncü taraf bir uygulamaya, pazar yeri oyuncularına besleyen risk puanı algoritması.

PPP coin nedir? Ne işe yarar?

PPP coin, PayPie platformunun yerel kripto para birimidir. Ethereum Blockchain üzerine ERC-20 akıllı kontratıyla inşa edilen bu token, çeşitli kullanım durumlarıyla öne çıkmaktadır. Token, platforma erişim ve platformdaki belirli hizmetlere ve işlemlere erişim sağlamayı mümkün kılar. PPP coin, sahiplerine KOBİ’lerin kredi geçmişi ve faturalı satın alma gibi hizmetlere erişim hakkı verir. Bununla birlikte kripto para, şu anda CoinMarketCap tarafından “izlenmeyen tokenler” listesine dahil edilmiştir.

PayPie nedir? PPP coin nasıl alınır?

PayPie şu anda sadece Uniswap borsasında işlem görmektedir. İlgili yatırımcılar PPP coin satın almak için Uniswap’a erişerek üye olma ve satın alma adımlarını takip etmelidir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak: sizlere kriptokoin.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.