Monnos Nedir? MNS Ne İşe Yarar?

Monnos Nedir? MNS Ne İşe Yarar?
Monnos Nedir? MNS Ne İşe Yarar?
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Monnos nedir? Monnos (MNS), kripto yatırımcılarının kârlarını artırmak için katıldığı sosyal bir dijital varlık ticaret platformudur. Kriptokoin.com olarak bu makalemizde Monnos platformunu inceleyeceğiz. Bununla birlikte yatırımcılar tarafından merak edilen Monnos nedir, ne sunar, MNS coin nedir, ne işe yarar, nasıl alınır gibi soruları yanıtlayacağız. Gelin kripto para getirilerini artırmayı amaçlayan bu ticaret platformunu birlikte inceleyelim.

Monnos nedir?

Monnos, trader’lar ve kripto kullanıcılarının kendilerini bağladığı ve bu ekosistemde kâr etme şanslarını artırdığı bir sosyal ticaret platformudur. Monnos’un misyonu, kullanım basitliğini ve bilgi ve performansın paylaşılması yoluyla kripto benimsenmesini kişiselleştirmektir. Bunun için platform, MNS isimli bir yardımcı token piyasaya sürmüştür. MNS token sahipleri platform içerisinde bir dizi avantaja sahip olur. Bununla birlikte platformun kendine ait çeşitli ürün ve hizmetleri de bulunmaktadır. Bu hizmetler getirilerin artmasına yardımcı olur.

Monnos ne sunar?

Monnos platformu ile kullanıcılar yüzün üzerinde kripto para birimine erişim sağlayabilmektedir. Bu erişim, varlıkları satın almak, saklamak ve çeşitli DeFi amaçları ile kullanmayı kapsar. Örneğin kullanıcılar, “Quick Buy Crypto” işlevi sayesinde paritelere bakmaksızın tüm varlıklar arasında ticaret yapabilmektedir. Bununla birlikte platform, kullanıcılarına kredi kartı hizmeti de sunmaktadır. Euro bölgesinde yaşayan kullanıcılar, bu kartları ücretsiz şekilde talep edebilmektedir. Kartlar, kripto para birimlerinin gerçek dünyada harcanmasına olanak tanır.

Bunlara ek olarak Monnos, Proof-of-Stake konsensüs mekanizmasıyla çalışır. Buna göre ekosistem, kullanıcıların token staking yapmasına olanak tanımaktadır. Bu, faize son derece benzeyen bir yatırım yöntemidir. Kullanıcılar, tokenlerini platformun havuzlarına belirli bir vade ile kilitler. Buna göre vade sona erdiğinde belirli oranda ödüller kazanırlar. Alınan ödül, platforma, yatırılan token miktarına ve vadenin uzunluğuna göre değişmektedir. Ekosistem şu anda %9,6 APY’ye kadar ödüller sunmaktadır.

MNS nedir? Ne işe yarar?

MNS, Monnos platformunun yardımcı tokenidir. Ethereum üzerinde başlatılan bu ERC-20 tokeni ile kullanıcılar, DeFi platformunda bir dizi avantaja ve kullanım durumuna erişim sağlar. MNS token sahipleri, ticaret ücretlerinde indirim kazanır. Platformda yayınlanan özel özelliklere öncelikli olarak erişim sağlar. Bununla birlikte aylık bonuslardan sıradan kullanıcılara göre daha fazla faydalanır ve özel promosyonlara erişirler. Son olarak stake ödüllerinden aldıkları pay daha fazladır. Yani MNS tokene yatırım yapmak, Monnos’da kazancı daha da artırmayı sağlar.

Monnos nedir? MNS nasıl alınır?

Monnos şu anda Probit Global borsasında işlem görmektedir. İlgili yatırımcıların bu borsaya üye olması, KYC sürecini tamamlaması, cüzdanına MNS paritelerine göre bir varlık yatırması ve token için alım emri vermesi gerekmektedir. Borsa üzerinden varlığı bu şekilde satın almak mümkündür. Bununla birlikte yatırımcılar, doğrudan Monnos’un platformu üzerinden de kripto parayı elde edebilirler.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak: sizlere kriptokoin.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.