Kaspa’da (KAS) bu göstergeye dikkat!

service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

En düşük seviyesini geldikten sonra yüzde 30’a yakın bir değer kazanan Kaspa (KAS) için indikatörler farklı bir rol oynuyor.

Kaspa (KAS) gibi bir kripto para biriminin gelecekteki gidişatını tahmin etmek söz konusu olduğunda, trend çizgileri ve Fibonacci seviyeleri gibi teknik göstergeler çok değerli araçlar olabilir. Bu trend çizgilerinin, özellikle de 0,236 Fibonacci seviyesinin test edilmesi, genellikle bir aşağı yönlü hareketin sinyali olarak yorumlanır.

image 136

Kaspa (KAS) teknik değerlendirmesi

Örneğin, KAS 0.012’de en düşük seviyeye ulaştıktan sonra 0,236 Fibonacci seviyesine kadar geri çekildi. Bu durum yatırımcılar için KAS’ın belirsiz fiyat yapısında hareket ettiğine dair bir işaret oldu. Bu seviyelerin rastgele belirlenmediğini, doğada bulunan ve finansal piyasalar için de geçerli olduğu kanıtlanmış matematiksel oranlardan türetildiğini bilmek, grafik değerlendirmesinin temel unsurlarından biridir..

Birkaç gün önce dip seviyesine temas ederek yatırımcısını korkutan KAS, daha sonrasında yüzde 30’a yakın etkili bir performans kaydetti. Henüz grafiğilinin olgunlaşmamasından kaynaklı olarak indikatör ve göstergelerin ön planda olduğu KAS, pek çok yatırımcı kitlesi tarafından yakınen takip ediliyor.

Kaynak: sizlere www.coinkolik.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.