Coinbase’den Beklenmeyen Bir Altcoin Hakkında Tuhaf Davranış Geldi: Delist Habercisi Mi?

service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para borsası Coinbase, bünyesinde uzun bir süredir halihazırda listelemiş olduğu Zcash (ZEC) altcoini hakkında yeni bir duyuru yayınladı.

Duyuruya göre Coinbase, ZEC-USD ve ZEC-BTC işlem çiftlerini “sadece limit emir” moduna alıyor. Yani artık bu işlem çiftlerinde Coinbase üzerinde “piyasa emri” şeklinde işlem yapılamayacak.

Borsa bu güncellemenin nedeni hakkında herhangi bir açıklama yapmadı fakat dünya genelinde kripto para regülasyon eğilimleri gizlilik coinlerinin aleyhine olacak şekilde düzenleniyor. Avrupa’da birkaç ülkenin baskıları nedeniyle borsalar gizlilik tokenlerini bazı ülkelerde delist etmek zorunda kalmışlardı.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
ApeCoin’in (APE) İlk Yatırımcılarından Biri Olan Balina, Büyük Miktarda Tokeni OKX’e Taşıdı

Zcash de bir gizlilik coini ve piyasa değeri olarak en büyüklerinden biri. Gelişmenin ardından ZEC fiyatında hafif de olsa ani bir gerileme yaşandı.

ZEC fiyatında gelişmenin ardından yaşanan hafif gerilemeyi gösteren grafik.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Kaynak: sizlere www.bitcoinsistemi.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.