FTX CEO’su Sam Bankman-Fried’dan tansiyonu düşüren yanıt

Bu Altcoinin Geliştirici Etkinliği Ethereum’un (ETH) Üç Katı Ölçüldü!
Bu Altcoinin Geliştirici Etkinliği Ethereum’un (ETH) Üç Katı Ölçüldü!
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance CEO’su Changpeng Zhao’nun bugün akşam saatlerinde ellerindeki tüm FTX Token’ları (FTT) satacaklarını açıklamasının ardından gözler, FTX CEO’su Sam Bankman-Fried’a çevrilmişti. Bankman-Fried’dan beklenen yanıt, TSİ 20.50’de geldi.

“Savaşla değil, sevgi ve blok zinciri ile yaşayalım” diyen Bankman-Fried, şu ifadeleri kullandı:

“Neyse, ben zaten başka bir şey yazmayı düşünüyordum. Ancak sonra derin bir nefes aldım ve hepimizin hatırlaması gereken şeyleri aklıma getirdim. O da;

Bu işin içinde hepimizin olduğu ve benim bu endüstriyi ileri seviyeye taşıyan ‘herkes’ için en iyisini istediğimdir.

Çünkü ben bu endustri için bir şeyler inşa eden herkese büyük saygı duyuyorum. Bu saygı karşılıklı olsun ya da olmasın, aynı yöntemleri kullanalım ya da kullanmayalım, hepsine saygı duyuyorum.

CZ de buna dahildir. Savaşla değil sevgi ve blok zinciri ile yaşayalım.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR – Binance CEO’sundan kripto gündemini sarsan açıklama

Ne olmuştu?

Geçtiğimiz günlerde, Bankman-Fried’ın şirketi Alameda’nın bilançosu tartışma konusu olmuştu. Şirketin 14.6 milyar dolarlık varlığı bulunduğu, bunların büyük bir bölümünün ise FTT token’ından oluştuğu, sadece 134 milyon dolarlık nakit bulundurdukları belirtilmişti. Şirketin 8 milyar dolarlık yükümlülüklerini yerine getiremeyeceği iddialarının ardından Binance, elindeki tüm FTT’leri satma kararı aldı. Olay, kripto gündemini adeta sarstı. FTT token’ının fiyatında dalgalanmalar yaşanırken Alameda Research ise Zhao’ya ellerindeki tüm FTT’leri 22 dolardan bugün satın almayı teklif etti. Dün, en çok FTT bulunan hesaplardan birinden Binance’e 585 milyon dolarlık FTT aktarıldı. Sonradan bu işlemin Binance tarafından yapıldığı anlaşıldı.

Kaynak: sizlere uzmancoin.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.