FTX Bu Coinleri Borsalara Boşaltıyor: Binance Açıklama Yaptı!

FTX Bu Coinleri Borsalara Boşaltıyor: Binance Açıklama Yaptı!
FTX Bu Coinleri Borsalara Boşaltıyor: Binance Açıklama Yaptı!
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çöküşüyle kripto para piyasanı derin bir krize sürükleyen FTX, şimdi de kilitli tokenleri borsalara boşaltıyor. Binance ve Huobi, 400 milyon dolarlık token yasadışı olarak serbest bırakıldıktan sonra FTT mevduatlarını engelledi. Tokenler, FTT’nin ana dağıtımcı adresinden yasa dışı bir şekilde serbest bırakıldı.

FTX, FTT’leri yasa dışı bir şekilde serbest bıraktı, neler oluyor?

Kripto borsaları Binance ve Huobi, Pazar günü yaklaşık 400 milyon dolarlık tokenin program dışı bırakılmasının ardından FTX’in yerel tokenleri olan FTT’nin mevduatını engelledi. FTT tokenleri, büyük token gruplarının periyodik olarak serbest bırakıldığı bir kilit açma programını takip ediyor. Ancak Pazar günü, tokenler, FTX veya ilgili taraflardan herhangi bir uyarı veya iletişim olmaksızın program dışı serbest bırakıldı.

Blockchain verilerine göre 192 milyondan fazla FTT tokeni piyasaya sürüldü. Bunlar ana konuşlandırıcı adresinden serbest bırakıldı. Binance kurucusu Changpeng Zhao, konuya ilişkin olarak Twitter’da şu açıklamayı yaptı:

Binance, piyasayı etkileyen şüpheli ek arz potansiyelini önlemek için FTT mevduatını durdurdu. Ayrıca diğer borsaları da aynı şeyi yapmaya teşvik ediyoruz. FTT sözleşme dağıtımcıları, toplu olarak açılması gereken 400 milyon dolar değerinde kalan tüm FTT arzını taşıdı. Neler olduğundan pek emin değilim.

FTT contract deployers moved all remaining FTT supply worth $400 million, which should be unlocked in batches. Not too sure what's going on.https://t.co/JBPd02xIRk

— CZ

Kaynak: sizlere kriptokoin.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.