Eski ABD Kongre Adayından Twitter Ve Dogecoin (DOGE) Açıklaması!

Eski ABD Kongre Adayından Twitter Ve Dogecoin (DOGE) Açıklaması!
Eski ABD Kongre Adayından Twitter Ve Dogecoin (DOGE) Açıklaması!
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gokhshtein Media‘nın kurucusu ve Eski Kongre adayı David Gokhshtein, Dogecoin’in (DOGE) Twitter’ın para birimi olacağı yönündeki açıklamasını yineledi.

David Gokhshtein Dogecoin’in (DOGE) Twitter’da Kullanılacağını Tahmin Ediyor

Gokhshtein attığı tweette Dogecoin’in Elon Musk’ın platform için ödeme sistemini kullanıma sunduğunda Twitter’da kullanılan ilk para birimi olacağını söyledi. Ayrıca Musk’ın Bitcoin’i (BTC) trollediğini de sözlerine ekledi.

$DOGE will be the first currency used on Twitter when Elon rolls out his payment system for the platform.

I think he loves trolling BTC.

— David Gokhshtein (@davidgokhshtein) November 13, 2022

Gokhshtein, Elon Musk’ın Twitter’ı satın aldığı tarih olan 28 Ekim’de “DOGE, Twitter’ın resmi para birimi” şeklinde bir tweet atmıştı.

Geçtiğimiz günlerde attığı bir tweette de Gokhshtein, Elon Musk Twitter için ödeme sistemini başlattığında Dogecoin’in sosyal medya ağında kullanılacak ilk para birimi olacağını iddia etti.

Buna gerekçe olarak da Elon Musk’ın Twitter entegrasyonu için Dogecoin üzerinde çalıştığını söylemesini gösterdi.

Tesla’nın patronu Elon Musk, Twitter Spaces’te canlı bir konferans düzenlerken, dinleyicilere Dogecoin üzerinde çalıştığını söyledi. Ayrıca “DOGE aya gidiyor” diye ekledi. Bu sözlerin ardından Dogecoin fiyatı, yükseliş hızını kaybetmeden neredeyse %14 oranında yükseldi.

Elon Musk, Twitter’ın başına geçtiğinden bu yana ilk kez Twitter’ın iş planlarını açıkladı ve Twitter’ın ödemeleri işlemesine yönelik bir vizyondan bahsetti.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Elon Musk'tan Bitcoin, Ethereum ve Dogecoin Tavsiyesi!

Sosyal medya devi, Hazine Bakanlığı’na bağlı Mali Suçları Uygulama Ağı’na yaptığı başvuruda, ödeme almasının önünü açmak için gerekli kayıt evraklarını doldurarak önemli bir adım attı.

Elon Musk geçtiğimiz günlerde Twitter’da ‘’mavi tik’’ kullanımının ücretli olacağını ve bu ücretin 8 dolar olarak belirlendiğini açıklamıştı.

Bu yazının yazıldığı sıralarda Dogecoin (DOGE) fiyatı 0.08680 dolardan işlem görüyordu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Kaynak: sizlere www.bitcoinsistemi.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.