En Büyük Beşinci Ethereum Cüzdanı Robinhood’a Ait Çıktı: İşte İçindeki Diğer Altcoinler

Robinhood Wallet Bu Altcoini Mobil Uygulamasında Destekleyeceğini Duyurdu!
Robinhood Wallet Bu Altcoini Mobil Uygulamasında Destekleyeceğini Duyurdu!
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Robinhood’un, dünyanın en büyük beşinci Ethereum cüzdanının sahibi olduğu ortaya çıktı.

Bir kripto para analiz şirketi olan Arkham Intelligence tarafından hazırlanan bir rapora göre Robinhood, yazı yazıldığı sırada yaklaşık 2.92 milyar dolar değerinde 1.72 milyon ETH’ye sahip.

Arkham Intelligence, Robinhood’u yaklaşık 3,32 milyar dolar değerinde 122.224 BTC’ye sahip dünyanın en büyük üçüncü Bitcoin cüzdanının sahibi olarak tanımlayan şirketle aynı şirket.

Rapor ayrıca Robinhood’un cüzdanında SHIB (276.82 milyon dolar), LINK (29.98 milyon dolar), AVAX (29.66 milyon dolar), COMP (19 milyon dolar), UNI (8.16 milyon dolar), AAVE (6.16 milyon dolar) ve USDC (5.14 milyon dolar) gibi diğer kripto para birimlerini de tuttuğunu ortaya koydu. Bu coinlerin toplam değeri yaklaşık 374 milyon dolar.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Bitcoin’de Eylül Ayında Ne Bekleniyor: Yükseliş Mi Düşüş Mü? Analistler Açıkladı

SEC, Robinhood’daki kripto bakiyelerinin 1:1 oranında desteklenmesini gerektirdiğinden, bunlar Robinhood’un kullanıcı bakiyeleri için gözaltında tuttuğu fonlardan oluşuyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Kaynak: sizlere www.bitcoinsistemi.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.