Elon Musk Bitcoin Tahmini Yaptı: Kış Ne Zaman Bitiyor?

Elon Musk Bitcoin Tahmini Yaptı: Kış Ne Zaman Bitiyor?
Elon Musk Bitcoin Tahmini Yaptı: Kış Ne Zaman Bitiyor?
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Elon Musk, Bitcoin (BTC) hakkındaki düşüncelerini bir kez daha paylaştı. Bu sefer, Bitcoin’in önümüzdeki süreçte hangi noktada olacağına dair bir yoruma cevap verdi. İşte detaylar…

Elon Musk, Bitcoin’in “başaracağını” düşünüyor

Dünyanın en zengin insanı, piyasa değeriyle en büyük kripto olan Bitcoin hakkındaki düşüncelerini yeniden paylaştı. Tesla’nın CEO’su ve Twitter’ın yeni sahibi, Musk Bitcoin’in “başaracağı” konusundaki duruşunu yineledi. Musk, “Bitcoin başaracak, ancak uzun bir kış olabilir,” ifadelerini kullandı.

BTC will make it, but might be a long winter

— Elon Musk (@elonmusk) November 14, 2022

Elon Musk’ın şu anda olup bitenler bağlamında birincil kripto para birimi hakkında söylediği şey buydu. Ayrıca bir kullanıcının “DOGE demek istedin herhalde” yorumuna da cevap verdi. Musk, “Onu söylemeye bile gerek yok” diye yanıt verdi.

That goes without saying 🤣

— Elon Musk (@elonmusk) November 14, 2022

Bu, Kasım 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 69 bin dolardan işlem gördüğü göz önüne alındığında, BTC’nin önümüzdeki yıllarda nerede olacağı sorusuna bir yanıt olarak geldi. Kış, finans dünyasında, piyasa fiyatlarının değer kaybettiği uzun bir süreyi tanımlar.

BTC, ETH ve DOGE’da gelecek var

Musk’ın son tweeti sürpriz değil. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi, FTX çöküşü hakkında konuştu. Bunun için 60.000’den fazla dinleyicinin yer aldığı Twitter’da bir tartışmaya katılım sağladı. Geçtiğimiz gün katılım sağladığı yayında, aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Bence muhtemelen Bitcoin, Ethereum ve DOGE için bir gelecek var. Diğerleriyle ilgili gerçekten konuşamam. Ama bu üçünden birini soğuk bir cüzdanda tutuyorsanız, tahminimce iyi sonuç verir.

Dünyaca Ünlü Şirket: Sepetinizde Bu 3 Kripto Para Olmalı!

Musk, FTX CEO’su hakkında düşüncelerini dile getirmişti

Musk, 60.000’den fazla dinleyiciye Bankman-Fried’i başlangıçta hiç duymadığı belirtti. Ancak onunla konuşma şansı bulduğunda bir şeylerin doğru görünmediğini söyledi. Musk’ın Bankman-Fried ile etkileşimi, FTX kurucusunun ilgilendiğini ifade ettiği Twitter satın alma anlaşması etrafında şekillendi. Musk, aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Dürüst olmak gerekirse, onu hiç duymadım. Ama sonra bir sürü insan bana onun Twitter anlaşmasına yatırım yapmak istediği çok büyük miktarda paraya sahip olduğunu söyledi. Onunla yaklaşık yarım saat konuştum. Saçmalık ölçerimin kırmızı çizgide olduğunu biliyordum. Bu adam saçmalıktı – bu benim izlenimimdi.

Elon Musk Bombayı Patlattı: FTX CEO'su ile SEC Başkanı…

Musk, büyük endüstri oyuncularının Bankman-Fried’i övmesine rağmen, anlaşmada başarılı olma potansiyeli konusunda şüpheci kaldığını da sözlerine ekledi. “O zaman dedim ki, büyük yatırım bankaları dahil herkes [SBF’in] çok fazla parası varmış gibi konuşuyordu. Benim gördüklerim bu değil idi,” dedi. Bugün ise Musk, Sam Bankman-Fried’ın ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Başkanı Gary Gensler’a yönelik bir tweet paylaştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak: sizlere kriptokoin.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.