DOGE, SOL ve ADA Tahminleri Yüz Güldürdü: Yüzde 170 Yükseliş!

service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Son zamanlarda Dogecoin (DOGE), Solana (SOL) ve Cardano (ADA) için bazı analizler dikkat çekti. Özellikle, bu analizlerin yükselişe işaret ettiğini belirtmekte fayda var. İşte detaylar…

Cardano için ufukta boğa koşusu var

Sürekli gelişen kripto para dünyasında Cardano (ADA), teknik analist CryptoBusy’nin ufukta potansiyel bir boğa koşusu önerdiği için dalgalar yaratıyor. CryptoBusy’ye göre Cardano, tüm zamanların en yüksek seviyesinden (ATH) mevcut fiyat seviyesine kadar uzanan önemli bir düşen kama formasyonu oluşturdu. CryptoBusy, Twitter’da Cardano’nun mevcut fiyat düzenini göstermek için ADA/USDT günlük grafiğini kullanarak görüşlerini paylaştı. Analist, Cardano’nun bir alım bölgesine indiğini ve bu durumun onu birikim için cazip bir olasılık haline getirdiğini belirtti. Ayrıca CryptoBusy, bu bölgeden fiyatların yükseleceğini iddia ediyor. Ayrıca beklenen boğa koşusunun zirvesine ulaşmadan önce bir HODL aşamasına geçileceğini öngörüyor.

#Cardano $ADA Massive Chart and Ecosystem Update: 🚨

The chart looks promising, forming a large falling wedge from its all-time high down to its current price.

As you may know, the transaction volume on the #Cardano blockchain has been growing, surging by 1,700% according to… pic.twitter.com/QUAiN16iFE

— CryptoBusy (@CryptoBusy) September 5, 2023

Beklenen bu dalgalanmanın zaman çizelgesinin 24 ortası ile 2025 arasında olacağı tahmin ediliyor. İyimserliği artıran en önemli unsurlardan biri Cardano’nun artan işlem hacmi. On-chain ve sosyal metrikler konusunda uzmanlaşmış bir piyasa istihbarat platformu olan Santiment’in verileri, Cardano Blockchain’deki işlem hacminde %1.700’lük şaşırtıcı bir artış olduğunu ortaya koyuyor. CryptoBusy ayrıca Cardano’nun geliştirme faaliyeti açısından diğer büyük projelere kıyasla etkileyici performansını da vurguluyor. Bahsedilen önemli projeler arasında Hedera (HBAR), Chainlink (LINK), InternetComputer (ICP), Cosmos (ATOM) ve MultiverseX (EGLD) bulunmakta.

Solana, ivme kazanıyor

Diğer yandan Solana (SOL), önemli bir kurumsal ilgi çekerek zorlu bir Ethereum (ETH) rakibi olarak ortaya çıkıyor. Önemli bir YouTube takipçisi olan etkili bir kripto stratejisti, Solana’yı potansiyel fiyat artışları için konumlandıran temel avantajları vurguluyor. “InvestAnswers” adlı YouTube kanalıyla tanınan bu kripto uzmanı, 447.000 abonesine Solana’nın Ethereum’a göre belirgin avantajlara sahip olduğunu ve potansiyel olarak fiyatını yeni zirvelere taşıyabileceğini açıklıyor. Solana, 19 farklı kategoriyi karşılaştıran kapsamlı bir grafik kullanarak blok süresi, ortalama ücretler ve saniye başına işlem (TPS) gibi önemli alanlarda Ethereum’dan daha iyi performans gösteriyor.

Bu 8 Altcoin İçin Sıcak Gelişmeler Var! Balinalar da Aktif

Ethereum’un yerleşik itibarına ve algılanan güvenliğine rağmen, kurumsal para 2023’te Solana’ya akarak kayda değer bir eğilime işaret ediyor. Stratejist, Ethereum‘un güvenilir, uzun süredir devam eden bir platform olarak statüsünü kabul ediyor, ancak kurumsal yatırımcılar arasında Solana’nın mevcut tercihini vurguluyor. En önemlisi, Solana’nın Ethereum’dan önemli ölçüde daha küçük olan piyasa değeri, potansiyel fiyat artışı için zorlayıcı bir durum sunuyor. Solana 8,2 milyar dolarla piyasa değerine göre en büyük 10. kripto varlık konumundayken, Ethereum 196 milyar dolarlık piyasa değeriyle ikinci sırada yer alıyor.

DOGE için umut verici gelecek öngörülmekte

Kripto para birimlerinin sürekli değişken dünyasında Dogecoin (DOGE), kripto analisti Crypto Tony’nin meme kripto para birimi için iyimser bir görünüm paylaşmasıyla kendini spot ışığında buluyor. Bir dizi tweet kullanan Crypto Tony, kripto para birimi alanı üzerindeki etkileri de dahil olmak üzere finansal piyasaların döngüsel doğasını vurgularken fiyat tahminleri sunuyor. Crypto Tony’nin analizi DOGE için olumlu bir yörüngeye işaret ediyor ve Nisan 2024’ten önce 0,17 dolar civarında seviyelere ulaşma beklentisiyle yaklaşık yüzde 170’lik kayda değer bir artışa işaret ediyor. Bununla birlikte, Kasım 2023’te DOGE için %33’lük geçici bir düşüş ve ardından Ocak 2024’te %35’lik bir artış öngörüyor.

Twitter'dan DOGE, BTC ve Altcoin'ler İçin Lisans Müjdesi!

Analistin görüşleri, piyasa döngülerini ve bunların kripto para birimi üzerindeki etkilerini anlamanın önemini vurguladığı için DOGE’nin ötesine uzanıyor. Kripto da dahil olmak üzere finansal piyasaların döngüsel olarak işlediğini ve bunun da aşamalarının iyi anlaşılmasını gerektirdiğini vurguluyor. Crypto Tony bu döngülerde dört farklı aşama tanımlıyor: Birikim, Yükseliş/Boğa Piyasası, Dağıtım ve Düşüş/Ayı Piyasası. Önümüzdeki haftalarda Bitcoin’in potansiyel yükselişine ilişkin iyimserliğini ifade ederken, bu hareketin zamanlamasına ilişkin belirsizliği de kabul ediyor. Şu anda DOGE, 0.063 dolardan el değiştiriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Kaynak: sizlere kriptokoin.com farkıyla sunulmuştur.

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorumlar kapalı.