Coin Muhendisi, Alaya AI ile ‘Türkiye’de Web3’ üzerine iş birliği yaptı

featured
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aralarında Coin Muhendisi’nin de bulunduğu Türk kripto para alanının önde gelen toplulukları, Alaya AI ile ortaklık kurmaktan duydukları heyecanı dile getiriyor.

Alaya AI, blokzincir inovasyonunu katalize etmek ve topluluk katılımını teşvik etmek amacıyla öncü bir Web3 girişimi olarak öne çıkıyor. Bu iş birliğinin bir yönü olarak, önde gelen Türk toplulukları, Türk kripto alanının yeteneklerini güçlendirmeyi ve merkeziyetsiz teknolojilerin potansiyeline ilişkin farkındalığı artırmayı amaçlayan bir dizi girişimde bulunuyor.

Topluluklar, bu iş birliğini başlatmak için USDT ve BNB token’larını teşvik olarak barındıran özel bir airdrop kampanyası başlattı. Bu kampanya, topluluk katılımını teşvik etmeyi ve Türk kullanıcılarını Web3 teknolojisini benimsemeye teşvik etmeyi amaçlamaktadır. Katılımcılar, Alaya AI platformuyla etkileşime geçerek ve ekosistemine katkıda bulunarak ödüller kazanmaya devam ediyor.

Ayrıca bu topluluklar, İstanbul’un ikonik Boğaziçi Köprüsü’nün tepesinde son markalaşma kampanyalarını duyurmaktan gurur duyuyorlar. Muhteşem ışıklandırma ve görsel efektlerin fonunda köprü, Alaya AI ve Türk bayrağı logolarıyla aydınlatılarak inovasyon ve teknolojik ilerlemeye olan bağlılığı sembolize etti. Bu dönüm noktası niteliğindeki etkinlik yalnızca izleyicileri büyülemekle kalmadı, aynı zamanda Türk toplumunun ve proje paydaşlarının blokzinciri Türkiye’de erişilebilir ve etkili kılma konusundaki kararlılığının da altını çizdi.

Türkiye’nin önde gelen toplulukları bu iş birliğine ilişkin olarak şunları söyledi: “Web3’ün avantajlarını dinamik Türk kripto para topluluğuna sunmak üzere Alaya AI ile iş birliği yapmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Ortak çabalarımızla amacımız, Web3 ile merkeziyetsiz teknolojinin geleceğini benimsemeleri için bireyleri eğitmek, onlara ilham vermek ve yardımcı olmaktır.”

Alaya AI Türkçe topluluk bağlantısı: https://t.me/AlayaTurkey

Bağlantılar ve Bilgiler

  • Web sitesi: https://www.aialaya.io/
  • Twitter: https://twitter.com/Alaya_AI
  • Telegram: https://t.me/Alaya_AI
  • Medium: https://medium.com/@alaya-ai
  • Docsend: https://docsend.com/view/hbunxp3q3dp2b7v8

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Yorumlar kapalı.