NFT

Chainlink (LINK) Yükselişindeki Sebepler

Chainlink (LINK) Yükselişindeki Sebepler
Chainlink (LINK) Yükselişindeki Sebepler
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Chainlink (LINK) dalgalı kripto para piyasasında 9,20 doların üzerine çıkarak son 3 ayın en yüksek seviyesine ulaşmış oldu.

Chainlink (LINK) 9,20 dolara ulaşmasının yanı sıra son bir haftada yüzde 12 yükselerek yatırımcılarını güldürdü. Chanlink’in yükselişindeki sebepler ne? LINK neden yükseliyor? LINK’teki yükseliş sürecek mi? Gelin bu yazımızda bu sorularımızın cevaplarını beraber bulalım.

LINK’in 9,2 dolara ulaşmasının ardından kripto para şu anda CoinMarketCap verilerine göre 4,2 milyar doların üzerinde bir piyasa değerine sahip ve yazı hazırlandığı sırada 8,76 dolardan işlem görüyor.

LINK yükselişine devam edecek mi sorusuna cevap olabilecek verilerden biri Santiment’ten geliyor.

🔗 #Chainlink spiked all the way above $9.20 for the first time since August 13th, a ~3 month high despite very volatile markets. This rise has been supported by the largest amount of active $LINK addresses in 5 weeks, and traders are longing aggressively. https://t.co/ZxsZnveURm pic.twitter.com/lia6XAgSar

— Santiment (@santimentfeed) November 8, 2022

Santiment, bahsedilen güncellemenin yanı sıra LINK’te geçen hafta gerçekleşen yükselişin sebebini bulmuş olabilir. Chainlink ağı, geçtimiz hafta Arbitrum, BNBChain, Ethereum ve Polygın olmak üzere 14 ağ ile entegrasyon gerçekleştirdiğini açıkladı.

⬡ Chainlink Adoption Update ⬡

This week, there were 14 integrations of 4 #Chainlink services across 4 different chains: #Arbitrum, #BNBChain, #Ethereum, and #Polygon.

Reminder: Check your Staking v0.1 eligibility now. https://t.co/Gdt5Fj7XGp pic.twitter.com/vUj2ykfzeq

— Chainlink (@chainlink) November 6, 2022

LINK Fiyat Analizi

LINK’in grafiğine baktığımız zaman direncini yeni bir destek noktasına çevirdiğini görebiliyoruz. Diğer metrikler de oldukça iyimser görünüyor. Bunlardan biri Üstel Hareketli Ortalama (EMA) boğaların piyasadaki üstünlüğünü gözler önüne seriyor. Bunun sebebi ise 20 günlük EMA’nın 55 günlüğün üzerinde olması.

dm tv

Ayrıca, MACD verileri de EMA Şeridi’nin bulgularını destekledi, çünkü o da alıcıların avantajını ortaya koydu. Bununla birlikte, Chaikin Money Flow (CMF), LINK’in her iki yöne de gitmesine neden olabilecek nötr pozisyonun yakınında duruyordu. 

Kaynak: sizlere www.coinkolik.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.