Terra Classic (LUNC) Topluluğu Çalışmalarına Hız Verdi!

Terra Classic (LUNC) Topluluğu Çalışmalarına Hız Verdi!
Terra Classic (LUNC) Topluluğu Çalışmalarına Hız Verdi!
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

8813 Sayılı teklifin kabul edilmesiyle 1.6 Milyon USTC, Terra Classic pibe Programının yürütülmesine yönelik olarak kullanılacak.

Terra doğrulayıcısı Classy Crypto, Pazar günü attığı bir tweette 8813 numaralı teklifin yönetim oylamasını geçtiğini açıkladı.

Terra Classic Topluluğu, Terra Ağı Hibe Programını Yürütmek İçin 1.6 Milyon USTC’yi Onayladı

Classy tarafından paylaşılan bilgiye göre, topluluğun en az %62’si oylamaya katıldı. Özellikle, %92.15’i “evet” oyu verirken, %7.66’sı çekimser kalmayı tercih etti ve yalnızca %0,1’i karşı oy kullanarak ezici bir destek gösterdi.

Sonuç olarak, onay ile birlikte Terra Classic topluluğu, çekirdek geliştirici Edward Kim’in yönetiminde bir hibe programı başlatmaya hazırlanıyor.

Teklife göre, 1.6 milyon TerraClassicUSD (yaklaşık 57.600 dolar), bu programı altı ay boyunca yönetmesi ve işletmesi için Kim’e teslim edilecek.

Özellikle, hibe programı, zincirdeki projeleri finanse etmek için topluluk havuzundan verimli ve şeffaf bir şekilde fon tahsis etmeyi amaçlıyor. Kim tarafından önerilen hibe vakfının faaliyetlerinin kaba bir özeti şöyle belirtilmiştir:

Terra Classic zincirinde çözülmesi gereken sorunları tespit etmek. Bu sorunları gidermek için teklif talepleri yayınlamak. Alınan teklifleri bağımsız hakemlere teslim etmek. Gözden geçirilen onaylı teklifleri ve gözden geçirenlerin notlarını Terra Station’da yönetim teklifleri olarak sunmak. Onaylanan fonları hibe vakfının kontrolü altındaki bir multisig cüzdanına tahsis etmek.

Kim, 17 Ekim’de topluluğun tüm Terra Luna Classic (LUNC) yakımlarının %10’unu topluluk havuzuna tahsis eden 5234 numaralı öneriyi kabul etme yolunda ilerlediğine inanarak öneriyi sundu.

Geliştirici, 28 Ekim’de proje için geçici bir web sitesi paylaşarak teklif üzerinde oylama başlatmıştı.

Finanse edilen gelişme, zincire fayda sağlamak için uzun bir yol kat edebileceğinden, topluluk bu haberi heyecanla karşıladı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Kaynak: sizlere www.bitcoinsistemi.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.