Bu 5 altcoin’e talep artıyor: Boğa işareti!

featured
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin’deki (BTC) düşüş sürecinin devam etmesine rağmen hangi altcoin’ler boğa sezonuna yeşil ışık yaktı?

63.500 doları aşmakta zorlanan Bitcoin, altcoin piyasasını diken üstünde tutmaya devam ediyor. Altcoin’lerin yükselişine bir şekilde izin vermeyen kripto paraların öncüsü, yatırımcılarda haliyle endişe yarattı. Fakat bazı altcoin’lerde tam tersi bir senaryo gözlemlendi. BTC’deki kötü gidişata aldırış etmeyen bu altcoin’ler, kısa süredeki yükselişleriyle dikkat çekti. Peki bu projeler hangileri oldu?


1- Pepe (PEPE)

Memecoin’lerin son günlerdeki belki de en iyi ismi olan PEPE, kısa sürede yüzde 8 artış gösterdi. Yalnızca memecoin kategorisine değil altcoin piyasasına büyük bir fark atan PEPE, yatırımcısının yüzünü güldürdü. Memecoin trendinin öne çıkması halinde PEPE’de daha büyük artışlar gözlemlenebilir.


2- Wormhole (W)

Solana ekosisteminin yeni altcoin’lerinden W, toparlanma eğilimini göstererek herkesi şaşırttı. Piyasaya sürüldüğünden bu yana düşüş yönlü hareket eden W, son 24 saatte yüzde 4 yükseliş yaşayarak listenin ikinci sırasına yerleşti.


3- Arweave (AR)

Veri depolama alanında potansiyelli kripto paralardan biri olarak gösterilen AR, son 24 saatte yüzde 3,20 artış kaydetti. Kendi kategorisini temsil etmeye devam eden AR, daha büyük yükselişler yaşaması halinde yeni bir trendin fitilini yakabilir.


4- Floki (FLOKI)

Köpekli memecoin’lerin önemli figürlerinden olan FLOKI, son 24 saatte yüzde 2 artış yaşadı. Bu gelişmeyle birlikte listenin dördüncü sırasına oturan popüler coin, memecoin trendi adına güçlü bir sinyal verdi. FLOKI, özellikle de köpekli coin’lerin öne çıkmasında büyük bir etken olabilir.


5- Internet Computer (ICP)

2021 boğasının en popüler altcoin’lerinden olan ICP, BTC’deki düşüşe rağmen güçlü kalmayı bildi. Son 24 saatte yüzde 1,50 performans gösteren ICP, listeye beşinci sıradan dahil oldu. Bitcoin’in yükselişe geçtiği bir senaryoda ICP’den beklentiler artacaktır.


Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Yorumlar kapalı.