Bu 5 altcoin boğaya hazır: Gümbür gümbür geliyorlar!

featured
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin’in (BTC) 63 bin dolara dayanması eşliğinde boğa koşusuna başlayan altcoin’lerden hangileri öne çıktı?

60.900 doları test ettikten sonra rotasını yukarı çeviren Bitcoin, altcoin piyasasına rahat bir nefes aldırdı. Kısa sürede toparlanan altcoin’ler birer birer yükselişe geçti. Fakat bazı altcoin’lerdeki yükselişler daha sert ve hacimli oldu. Boğa sezonunda büyük bir önem taşıyan bu iki unsur, hangi altcoin’ler için geçerli oldu?


1- Akash Network (AKT)

Bulut hizmet sağlayıcısı kategorisinde açık ara fark yaratan AKT, son 24 saatte yüzde 15 artarak zirvenin sahibi oldu. Yakın dönemin en çok yükselen projelerinden olan Akash Network, 2024 boğasında adından sık sık söz ettirecek gibi görünüyor.


2- Toncoin (TON)

Telegram’ın yerel token’ı olan TON, son zamanların belki de en popüler projesi olabilir. NOT airdrop’u duyurulmasıyla piyasayı sallayan TON, son 24 saatte yüzde 12 artış kaydetti. Bu gelişmeyle ikinci sıraya yerleşen TON, adını bir kez daha duyurdu.


3- The Graph (GRT)

Yapay zeka projelerinin sessiz kalan ismi GRT, sonunda iyi bir çıkış yakaladı. Son 24 saatte yüzde 11 yükseliş yaşayan GRT, listeye üçüncü sıradan dahil oldu. Yapay zeka furyasnın devam etmesi halinde GRT’deki görünüm pozitif devam edebilir.


4- dogwifhat (WIF)

Solana ekosisteminin popüler memecoin’i WIF, son 24 saatte yüzde 9 artış gösterdi. Memecoin kategorisinin büyük bir kısmını sollayan WIF, listenin dördüncü sırasına oturdu. Memecoin tutkunlarının 2024 yılı içinde WIF’ten büyük beklentileri var.


5- THORChain (RUNE)

Kripto yatırımcılarının büyük bir potansiyel olarak gördüğü RUNE, yükseliş ivmesini sürdürüyor. Son 24 saatte yüzde 8’lik yükselişe imza atan RUNE, listenin beşinci sırasında yer aldı. Ekosistem gelişmeye devam ettiği taktirde RUNE için volatilite artabilir.


Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Yorumlar kapalı.