Hazır olun: SpaceCatch Airdrop 2. sezon yayında!

featured
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Airdrop sezonu geldi çattı! Kripto oyun projeleri dikkatinizi çekmek için çabalıyor ve sizi ücretsiz token vaatleriyle kandırıyor. Ancak fiyatlarınıza tutunmak ve sık sık daha yakından bakmak, bu tokenleri besleyen enflasyonist tokenomikleri ortaya çıkarır. Bu, değerlerinin zamanla seyreldiği ve zor kazandığınız ödülü potansiyel olarak değersiz hale getirdiği anlamına gelir.

Daha iyi bir seçeneğe mi ihtiyacınız var? SpaceCatch sizi koruyor!

SpaceCatch oyun tutkunuzu besler

SpaceCatch beklediğiniz çözüm olabilir. Dünyayı uzaylı istilasından kurtarmanız gereken, ekosistemi deflasyonist bir tokenomik temel, sağlam ve en son teknolojiler ve açgözlü uzaylıların sislerinde liderlik edebileceğiniz destekleyici bir topluluk üzerine inşa edilmiş ilgi çekici bir oyundur.

Bu sayede oyun içi para biriminiz olan $CATCH tokenları gerçek ve kalıcı bir değere sahip olur ve ticaret yolculuğunuza güç katabilir.

Ancak SpaceCatch burada bitmiyor. Kuruluşundan bu yana sorunsuz bir deneyim sunmak için çabalıyor ve uzay temalı yolculuğunuzda size katılmaya hazır özel bir topluluğu destekliyor.

Şimdi boş vaatler içeren projeleri bir kenara bırakıp SpaceCatch devrimine katılmanın tam zamanı! Oyun yaklaşık iki yıldır geliştiriliyor ve artık 2024’ün 3. çeyreğindeki tam lansmandan önce beta sürümünü elinize alabilirsiniz.

Airdrop Sezon 2’yi $CATCH’leyin ve eğlenceye katılın!

Bu heyecan verici oyunun ve ekosistemin bel kemiği $CATCH olduğundan, sıkı çalışmaları beta oyun sürümünde hazır ve çalışır durumda olduktan sonra topluluklarına geri sunmaya kararlılar.

Vasat kripto oyun projelerini ortadan kaldırarak ve yeni ve heyecan verici bir $CATCH airdrop sezonu sunarak daha iyi bir yol olabilir mi?

Eşantiyonlarının ilk sezonunda, erken davranan kuşlar 10.000 doların üzerinde ödül kazandı ve bu, heyecan verici bir oyun oynamak ve gezegeni uzaylı istilasından kurtarmak için hiç de fena değil.

SpaceCatch 2. sezon airdrop ile geri döndü ve ücretsiz tokenlar dağıtıyor. İşte, başlamanız için gereken adımlar:

  • Galxe‘ye gidin ve SpaceCatch hesabınıza giriş yapın;
  • Haftalık olarak görevlerinizi ve her bir görevi tamamlamak için alabileceğiniz XP seviyesini kontrol edin;
  • Oyunu oynayın ve gezegeni kurtarın;
  • XP’nizi 5 adede kadar özel NFT basmak için kullanın;
  • NFT’lerinizi daha fazla $CATCH tokenıyla takas edin;

Bu, potansiyel olarak çok sayıda değerli $CATCH token kazanabileceğiniz anlamına gelir! Ancak, mevcut tüm haftalık görevleri tamamladığınızdan emin olun, çünkü bunları geriye dönük olarak yapamazsınız, böylece erken kullanıcıların XP biriktirmek için daha fazla zamana sahip oldukları için ödüllendirilmelerini sağlar.

Dahası, SpaceCatch hala yeni bir oyun olduğundan ve topluluk her geçen gün oluştuğundan, muazzam finansal başarıya doğru uçmak için şimdi uzay geminize atlamalısınız. Öyleyse neden bekleyelim?

Her şeyi bir perspektife oturtmak ve kabaca bir fikir edinebilmeniz için işte bazı önemli noktalar:SpaceCatch’in topluluğu projenin arkasında toplandı ve halka açık ön satış mükemmel fiyatlar sunduğunda herkes heyecanlandı ve 600.000 $’lık bir bağışta bulundu.

Bu inanılmaz destek gösterisi SpaceCatch’in ön satışı genişleterek daha da fazla kişiye açmasını sağladı. Halka açık tur beklentileri aşarak 1,6 milyon dolar daha topladı.

Ancak sevgi bununla da kalmadı ve 1 Şubat’ta son tur açıldığında, etkinlik 48 saatten kısa bir sürede tükenerek 1,17 milyon dolar daha kazandırdı.

İşte şimdi adanmışlıktan bahsediyoruz!

Son Airdrop Sezon 2’yi $CATCH edin!

Şimdi SpaceCatch yakıtınızı $CATCH etme ve Telegram, Discord, X (Twitter), YouTube, Instagram, Medium, CoinMarketCap veya CoinGecko aracılığıyla kazanan topluluğun bir parçası olurken resmi web siteleri aracılığıyla finansal olarak güçlendirilmiş bir galaksiye doğru ilerleme zamanı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Yorumlar kapalı.