Bitcoin Borsası Binance Yeni Altcoin İşlem Çiftleri Listeliyor!

service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biri olan Binance, platformuna birkaç yeni işlem çifti ekleyerek kullanıcılara kripto para ticareti için daha fazla seçenek sunduğunu duyurdu.

Binance DOGE/FDUSD, SOL/FDUSD, TOMO/TRY, UNFI/TRY ve XRP/FDUSD İşlem Çiftlerini Listeliyor

Binance, 7 Eylül 2023 saat 11:00’den itibaren aşağıdaki işlem çiftleri için alım satım işlemlerini başlatacak:

DOGE/FDUSD
SOL/FDUSD
TOMO/TRY
UNFI/TRY
XRP/FDUSD

Bu yeni alım satım çiftleri, Binance platformunda çeşitli kripto paralarla alım satım yapmak isteyen kullanıcılar için daha fazla esneklik sunuyor.

TRY’nin itibari bir para birimi olduğunu ve başka herhangi bir dijital para birimini temsil etmediğini unutmamak önemlidir. Bu ekleme, kullanıcıların Türk lirası ile kripto para alım satımı yapmasına olanak tanıyarak Binance’in küresel erişimini daha da genişletiyor.

Binance, yeni eklenen bu çiftlerde alım satım yapmayı teşvik etmek için özel bir promosyon sunuyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
İki Ülke Arasındaki Gerilim Kripto Sektörüne de Yansıdı! Yaptırımlar Geliyor!

Kullanıcılar, bir sonraki duyuruya kadar FDUSD alım satım çiftlerinde sıfır maker ücretinden yararlanacak.

Maker ücretleri genellikle piyasaya likidite sağlayan yatırımcılar tarafından alınır ve Binance bu ücretlerden feragat ederek bu çiftlerde alım satım faaliyetlerini teşvik etmeyi amaçlar.

Bu yeni alım satım çiftleri, kripto topluluğunun gelişen ihtiyaçlarını karşılarken Binance’in kapsamlı ve kullanıcı dostu bir alım satım deneyimi sunma konusundaki kararlılığını da yansıtıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Kaynak: sizlere www.bitcoinsistemi.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.