Bitcoin Borsası Binance, Marjin İşlemlere 4 Yeni Altcoin İşlem Paritesi Eklediğini Duyurdu!

Bitcoin Borsası Binance, Dört Yeni Altcoin Paritesini Listeleyeceğini Duyurdu!
Bitcoin Borsası Binance, Dört Yeni Altcoin Paritesini Listeleyeceğini Duyurdu!
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İşlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, Cross Margin’e yeni ödünç alınabilir varlıklar ekledi.

Kripto Para Borsası Binance, Cross Marjin İşlemlerine Çok Sayıda Altcoin İşlem Paritesi Ekledi

Binance, Cross Margin’de BAL/USDT, DEXE/USDT, DGB/USDT ve FIS/USDT‘yi içeren yeni işlem çiftlerini de tanıttı.

Cross Margin, kullanıcıların alım satım için fon ödünç almak amacıyla mevcut varlıklarını teminat olarak kullanmasına olanak tanıyan bir marjin alım satım özelliğidir. Alım gücünü artırmak ve karını maksimize etmek isteyen yatırımcılar arasında popüler bir özelliktir.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Dev Bitcoin Borsasından Şaşırtan Açıklama: “Faaliyetlerimizi Sonlandırıyoruz, 3 Aralıktan Önce Paranızı Çekin!”

Binance’in Cross Margin’e yeni bir ödünç alınabilir varlık olarak FIS’i ekleme kararının, tokenın likiditesini artırması ve platforma daha fazla yatırımcı çekmesi bekleniyor.

FIS, kullanıcıların tokenlarını stake etmelerine ve ödüller kazanmalarına olanak tanıyan merkeziyetsiz bir protokol olan Stafi protokolünün yerel tokenıdır.

Binance, kripto para ticaretine yönelik artan talebi karşılamak için son aylarda tekliflerini genişletiyor. Borsa, kullanıcılara daha fazla seçenek ve alım satım fırsatı sunmak için platformuna yeni tokenlar, özellikler ve alım satım çiftleri ekliyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Kaynak: sizlere www.bitcoinsistemi.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.