Analiz Şirketi, 100 Kripto Ekosistemi İçinde En İyi Performans Göstereni Seçti, 4 Altcoin İsmi Verdi

Dört Altcoin Güney Kore Borsalarında Hacim Patlaması Yaşadı
Dört Altcoin Güney Kore Borsalarında Hacim Patlaması Yaşadı
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Layergg tarafından yakın zamanda yapılan bir analizde Cosmos Chain, değerlendirilen 100 kripto para projesi arasında en iyi performans gösteren proje olarak belirlendi.

Cosmos ekosistemi, Injective, Thorchain ve Kujira’nın sırasıyla %130, %110 ve %300’lük 30 günlük kazançlar kaydetmesiyle önemli kazanımlar elde etti.

Layergg analistlerine göre, Cosmos ekosistemine çok sayıda yeni kripto para da eklendi:

Neutron (NTRN), 14 Haziran 2023’te piyasaya sürüldü ve Binance Labs’ten 10 milyon dolarlık bir yatırım aldı. İlk Replica Security tüketici zinciri olan Neutron, ilk Celestia Rollup Bridge’i tanıtmış ve kısa süre önce Grants Programını başlatmıştı. Celestia (TIA), 1 Kasım 2023’te piyasaya sürüldü ve Binance Labs & Polychain’den 56.5 milyon dolar yatırım aldı. İlk modüler blok zinciri olan Celestia, Ethereum Yol Haritası (EIP & ERC) ile sıkı bir uyum içinde. Sei Network (SEI), 15 Ağustos 2023’te piyasaya sürüldü ve Coinbase & Multichain’den 35 milyon dolar yatırım aldı. Sei Network mainnet’i, Ethereum’un tüm tarihinin iki katı kadar blok işledi. Aynı zamanda Upbit’in KRW pazarında listelenen tek proje. Cosmos (ATOM), Blockchainler Arası İletişim Ekosistemi’nin (IBC) Temel Para Birimi olarak hizmet vermeye devam ediyor. ATOM’un Replica Security özellikli NTRN, STRD ile beraber kullanılması konumunu daha da güçlendirdi.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Son Dakika: BlackRock’ın XRP Spot ETF’i İçin iShares XRP Trust Ürününü Kaydettirdiği İddia Ediliyor

Analistlere göre ‘Yeni Coin’ trendi, iyimserlik hissi, uzun vadeli yatırımcıların eksikliği ve hala zengin olmayan ve bu nedenle hype yaşatmaya teşvik edilen bir ekip ile tanımlanıyor. Bu trend şu anda Celestia tarafından körükleniyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Kaynak: sizlere www.bitcoinsistemi.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.