Binance’te Listeli Bella Protocol (BEL) Tokeni Ani Sıçrama Yapıyor! DWF Labs’in Parmağı Mı Var?

Altcoin Yeni Girişimini Duyurdu: Fiyatı Anında Tepki Verdi!
Altcoin Yeni Girişimini Duyurdu: Fiyatı Anında Tepki Verdi!
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2020 yılında Binance Launchpool’un ilk projesi olarak piyasaya sürülen Bella Protocol (BEL), fiyatında ani bir dalgalanma yaşadı.

Verilere göre altcoinin fiyatı 0.51 dolar seviyesinden yaklaşık olarak %18’lik ani bir sıçrama ile 0.60 doların üstüne çıktı ve bu yazının yazıldığı anlarda 0.604 dolardan işlem görüyor.

BEL token fiyatında yaşanan yükselişin öncesinde bir piyasa yapıcı olan DWF Labs’in gerçekleştirdiği işlem ise dikkat çekti. Yaklaşık bir saat kadar önce şirket 0.51 dolar fiyattan Binance’e 3.9 milyon BEL tokeni yatırdı. Bu miktar, şirketin yatırdığı anlarda 2 milyon dolara tekabül ediyordu.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Eylül Ayında 7 Altcoinde Yüklü Token Kilit Açılışları Var! İşte Listesi ve Günleri

Yükseliş ise şirketin tokenlerini borsaya yatırmasının ardından geldi. Mevcut fiyatlardan satması durumunda DWF Labs şu anda yaklaşık olarak 350 bin dolar kar etmiş durumda.

Bununla birlikte DWF Labs’in elindeki tokenler 2 saat kadar önce şirkete Bella Protokol Kullanıcı Geliştirme Fonu tarafından transfer edilmişti. Şirketin bu tokene daha önce yatırım yaptığı açıklanmıştı. Muhtemelen fonlar bu yatırımın karşılığı olarak transfer edildi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Kaynak: sizlere www.bitcoinsistemi.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.