Binance Vadeli İşlemler, 50x Kaldıraç İle Bu Altconi Listelediğini Duyurdu!

Bitcoin Borsası Binance, Bu Altcoinlerin Ağ Yükseltmesi ve Hardfork’larını Destekleyeceğini Açıkladı!
Bitcoin Borsası Binance, Bu Altcoinlerin Ağ Yükseltmesi ve Hardfork’larını Destekleyeceğini Açıkladı!
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para borsası olan Binance, Vadeli İşlemler platformunda USDⓈ-M NTRN Sürekli Sözleşmesini başlattığını duyurdu. Sözleşme 14 Kasım 2023 tarihinde saat 15:00’de yayına girecek ve 50x’e kadar kaldıraç sunacak.

Binance Vadeli işlemlerde 50X Kaldıraçla NTRN Tokeni Listeledi

NTRNUSDT Sürekli Sözleşmesi, lansman sırasında maksimum +%2,00 / -%2,00 fonlama oranına sahip olacak ve fonlama ücreti ödemesi her dört saatte bir gerçekleşecek.

Binance, piyasa riski koşullarına bağlı olarak fonlama ücreti, tik boyutu, maksimum kaldıraç, başlangıç teminatı ve sürdürme teminatı gereklilikleri dahil olmak üzere sözleşmenin özelliklerini ayarlama hakkını saklı tutuyor.

Çoklu Varlık Modu özelliği, kullanıcıların NTRNUSDT Sürekli Sözleşmesini birden fazla teminat varlığı üzerinden, geçerli teminat kesintilerine tabi olarak alıp satmalarına olanak tanıyacak.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Solana Vakfı Strateji Başkanı, Solana’daki (SOL) Yükselişin Nedenlerini Açıkladı!

Örneğin, Çoklu Varlık Modu etkinleştirildiğinde, kullanıcılar NTRNUSDT Sürekli Sözleşmesinde işlem yaparken BTC’yi teminat olarak kullanabilecek.

NTRNUSDT Sürekli Sözleşmesinin Binance Kullanım Koşulları ve Binance Vadeli İşlemler Hizmet Sözleşmesi hükümlerine tabi olduğunu unutmamak önemlidir.

Binance, kripto para alım satımına yönelik artan talebi karşılamak için son aylarda tekliflerini genişletmektedir. Borsa, kullanıcılara daha fazla seçenek ve alım satım fırsatı sunmak için platformuna yeni tokenlar, özellikler ve alım satım çiftleri eklemektedir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Kaynak: sizlere www.bitcoinsistemi.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.