Sızan Bilgilere Göre Bu Altcoin Ağı ile Kripto Borsası OKX İşbirliğine Gidiyor: Her An Açıklanabilir

Sızan Bilgilere Göre Bu Altcoin Ağı ile Kripto Borsası OKX İşbirliğine Gidiyor: Her An Açıklanabilir
Sızan Bilgilere Göre Bu Altcoin Ağı ile Kripto Borsası OKX İşbirliğine Gidiyor: Her An Açıklanabilir
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son bilgilere göre, kripto para borsası OKX ve Polygon (MATIC), Polygon CDK’ya dayalı bir katman 2 zinciri olarak X1 adında bir projeyi tanıtacak.

Sadece iki saat önce araştırmacılar tarafından sızdırılan bu haberin OKX ve Polygon tarafından yakında resmi olarak yayınlanması bekleniyor.

Gelişme, OKX’in duyuru yapmamasına rağmen resmi web sitesinde ana sayfadan yönlendirmesi olmayan bir sayfa oluşturulmasıyla anlaşıldı.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Elon Musk’ın Paylaşımının Ardından Piyasaya Sürülen Altcoin Dolandırıcı Çıktı: Kurucu Panikle 90 Milyon Token Yaktı

Resmi web sitesine göre, X1, OKX ve Ethereum topluluklarını birbirine bağlamayı amaçlayan ve herkesin gerçek anlamda küresel bir zincir üstü ekosisteme katılmasını isteyen ZK destekli bir katman 2 ağı. Platform, OKX ve X1 arasında sorunsuz değer transferine aracılık etmek için borsanın tokeni OKB’yi X1’in yerel tokeni olarak kullanacak.

Bilgilere göre, X1 tamamen EVM uyumlu olacak ve ZK destekli DApp’lerin X1 üzerinde kolaylıkla konuşlandırılmasını sağlayacak.

Açıklamaya göre OKX, X1’i OKX ürünlerini, kullanıcılarını ve varlıklarını Web3’e bağlamak için bir portal olarak tasarladı ve herkesin üzerine çalışabileceği açık bir ekosistem sunmayı hedefledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Kaynak: sizlere www.bitcoinsistemi.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.