Analist, 28 Yapay Zeka Coin İçin Konuştu: Bunları Beğeniyorum!

service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Kripto paranın dinamik dünyasında, belirli kripto varlık kategorileri boğa döngüleri sırasında sürekli olarak yükselir. Son dalga metaverse ve Layer 2 yükselişine tanık oldu. Potansiyel olarak devasa başka bir boğa döngüsünün eşiğinde dururken, spot ışığı Yapay Zeka (AI) coin projelerine doğru kayıyor gibi duruyor.

Analist, bu altcoin projelerine işaret etti

2023’ün ilk ayları kripto para sektöründe önemli yükseliş eğilimlerine tanıklık etti ve yapay zeka ile ilgili projeler bu kayda değer fiyat artışlarının ön saflarında yer aldı. Kimi analist ve trader, YZ altcoinlerinin ileriye doğru önemli sıçramalar yapacağını öngörüyor. Bu nedenle bir Türk kripto analisti olan “General”, Twitter’da en sevdiği 28 yapay zeka altcoinini paylaştı. Bu YZ altcoinlerinin, gelişen kripto para piyasasının ön saflarında yer almasını bekliyor.

YAPAY ZEKA!#Binance beğendiğim #Yapay #zeka coinleri#VIDT DAO
Oasis Network- #ROSE#DIA
Phala Network#Ocean Protocol
The Graph- #GRT
SingularityNET
Render Token- #RNDR
Numeraire#Fetch#Cortex#Gate io yapay zeka coinleri

PolkaBridge- #PBR
PARSIQ- #PRQ
Step App- #FITFI… https://t.co/7aC3yeIeBi

— General-2023-2024 (@General2024x) September 4, 2023

Öncelikle, yapay zeka odaklı kripto projelerinin heyecan verici manzarasının ortasında, Akash Network (AKT) göze çarpan bir seçim olarak parlıyor. Merkezi olmayan bulut bilişime yenilikçi yaklaşımı büyük ilgi topladı. General’in listesindeki bir diğer yapay zeka coin olan Artificial Liquid Intelligence (ALI), çeşitli endüstrilerde devrim yaratabilecek en son yapay zeka teknolojisine sahip. Covalent (CQT) veri sorgulama ve indeksleme çözümleriyle ses getirirken, CUDOS merkezi olmayan bulut alanında zorlu bir oyuncu olarak kendini gösteriyor.

ORAI, PBR ve çok daha fazlası, analistin yapay zeka coin listesinde

Merkezi olmayan oracle’lar alanında Oraichain (ORAI) yapay zeka destekli oracle hizmetleriyle ilgi çekiyor. PolkaBridge (PBR), farklı Blockchainler arasında sorunsuz birlikte çalışabilirlik sunan bir köprü olarak öne çıkıyor. Render Token (RNDR), eğlence ve içerik oluşturma endüstrilerini bozmak için yapay zeka ve Blockchainden yararlanıyor. Verasity (VRA), dikkat temelli ödül sistemiyle gelecek vaat ediyor ve Velas (VLX), yapay zeka entegrasyonuyla sağlam Blockchain teknolojisine sahip.

Bu Altcoin’de Dump Alarmı: Milyonluk Satış Geldi, Fiyat Çöktü!

Liste, Graphlinq Chain (GLQ), Hacken Token (HAI), Ispolink (ISP), Lambda (LAMB) ve Oasis Network (ROSE) gibi ilgi çekici projelerle devam ediyor ve hepsi AI altcoin alanında benzersiz değer önerilerini sergiliyor. DIA, DKA, FITFI, PRQ, VAI, FET,  PHA, NMR ve AGIX de analistin listesinde yer alıyor.

Yapay zeka coinlerinin piyasadaki yeri

General’in en iyi 28 AI altcoini listesi, kripto para piyasasında AI projelerine artan ilgiyi ve yatırım potansiyelini yansıtıyor. Piyasanın doğasında var olan dalgalanma ve öngörülemezlik önemli faktörler olmaya devam ederken, bu yapay zeka altcoinleri sektörün devam eden inovasyonuna ve fayda genişlemesine bir bakış sunmakta. Kripto para meraklıları ve yatırımcılar bir sonraki mega boğa döngüsüne hazırlanırken, AI altcoinleri bir odak noktası olarak ortaya çıkıyor ve 2023’te önemli kazançlar elde etme potansiyeli sunuyor. Bununla birlikte, doğasında var olan riskler göz önüne alındığında, kripto para piyasasında gezinirken derinlemesine araştırma yapmak ve dikkatli olmak çok önemlidir. Yine de, sürekli gelişen bu sektördeki yapay zeka destekli projelerin cazibesi yadsınamaz bir şekilde büyüleyicidir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Kaynak: sizlere kriptokoin.com farkıyla sunulmuştur.

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorumlar kapalı.