Usta Analist: Bu 3 Altcoin Uyuyan Dev! Listeye Alın

service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Altcoin Buzz analisti Lawrence Woriji, yeni bir makalede yüksek piyasa değerli 3 projenin fırsatlarından bahsetti. Muhtemelen daha önce duyduğunuz veya sepetinizde olan bu projeler, Woriji’ye göre devasa büyüme potansiyelleri taşıyor.

Şu anda uykuda olan yüksek potansiyelli 3 altcoin devi

Altcoin piyasası, 29 Ağustos’un Grayscale zaferi ardından bir miktar toparlanma kaydetti. Bu ivme yeni fırsatlar için uygun zemin hazırlıyor. Altcoin Buzz analisti Lawrence Woriji, yüksek hacimli Oasis, Arbitrum ve Immutable X’i mutlaka göz önünde tutmayı tavsiye ediyor. Projeleri bu ayrıcalık için öne çıkaran birkaç haber ve yetenek söz konusu…

Oasis Network (ROSE)

Oasis, altcoin mücevherleri listesinde analistin ilk seçimiydi. Projeyi ilk sırada tutan temek özelliklerinden bazıları şu şekilde:

İyi bir ekosistem Sağlam finansman VC desteği Mükemmel anlatılar yapay zekayla örtüşüyor Gizlilik odaklı Bu projede ayrıca iyi bir geliştirme faaliyeti var

Oasis Odyssey, Season 2 is live!

💙 Spread the word about Smart Privacy
💙 Create your own Web3 content and art
💙 Support the community pioneering Smart Privacy for Web3
✨ & get rewarded with exclusive perks

Join the Oasis Odyssey below:

— Oasis Network (@OasisProtocol) August 17, 2023

Oasis, gizlilik ve ölçeklenebilirliğe önem veren bir katman-1 Blockchain’dir. Altcoin ağı, geliştiricilerin gizlilik odaklı uygulamalar oluşturmasına olanak tanır. Akıllı sözleşmelerin yürütülmesini konsensus mekanizması sürecinden ayırır. Oasis ayrıca düşük maliyetle yüksek verim sağlayan güvenli bir tasarım sağlar.

Oasis yapay zeka boğasına eşlik edebilir mi?

Son zamanlarda, bir sonraki boğa koşusunda AI odaklı altcoin projelerinin çok büyük olacağını fark ettik. Bununla birlikte, yapay zeka alanı şimdiden kalabalıklaşıyor. Ancak Oasis’in kalabalığın içinde boğulması neredeyse imkansız. Bunun nedeni gizliliğe odaklanmasıdır.

Gizlilik, yapay zekanın en güçlü yönlerinden biri değildir. Aslında yapay zekayla ilgili en büyük endişelerden biri bu ve Oasis, ortaklarının altyapısını kullanarak bu sorunu çözmeye çalışıyor. Altcoin ayrıca herhangi bir EVM ağındaki mevcut dApp’lerin gizliliğini de artırıyor. Oasis’e dair büyük bahis, birçok geliştiricinin onu gizlilik özellikleri nedeniyle benimseyecek olmasıdır. Ancak Oasis’in sunduğu tek şey bu değil. Aynı zamanda özel akıllı sözleşmelere ve verileri tokenleştirmeye yönelik yüksek kapasiteye olanak tanıyarak DeFi’ye ölçeklenebilirlik getiriyor.

✨ SSL-level security for Web3 projects on any EVM chain ✨

Sound like a pipe-dream? It’s not

It’s Smart Privacy

Oasis Sapphire, the Oasis Privacy Layer, and the Privacy4Web3 Hackathon are all live!

Start building with Smart Privacy now: 🧵

— Oasis Network (@OasisProtocol) July 20, 2023

Ayrıca, Oasis kendisini Web3 alanının temeli olarak kurmaya çalışıyor. Aşağıdakiler gibi kritik temelleri desteklemek için gizlilik odaklı hizmetlerini kullanıyor:

Merkezi olmayan kimlik.  Merkezi olmayan toplum. Sorumlu bir veri ekonomisi. Veri egemenliği.

Arbitrum (ARB)

Arbitrum, en hızlı gelişen altcoin ekosistemlerinden birine sahiptir. ARB airdrop’u büyük ilgi görmesine rağmen Arbitrum projesi hala radar altında. Bu proje boğa koşusu sırasında olduğu kadar ilgi odağı değil. Dolayısıyla Arbitrum, ETH işlemlerine yönelik öne çıkan katman 2 platformlarından ve ölçeklendirme çözümlerinden biri olarak kolayca geçebilir. Arbitrum’un büyümesini destekleyen rakamlar yalan söylemiyor.

$ARB

Looks like Arbitrum has come back into my zone of interest

This could potentially be a great entry for a leap trade with a target of selling 1-2Q into 2025

What we are seeing with altcoins is the effect that happens when Bitcoin trades sideways for too long. When BTC… pic.twitter.com/SabwckVMFX

— Crypto DeGen (@CryptoNews_eth) August 17, 2023

Yaklaşık 4,8 milyon kullanıcı performansı ve güvenliği artırmak için Arbitrum’dan yararlanıyor. Bu kullanıcılar, projenin başlatılmasından bu yana Ethereum gas ücretlerinden toplu olarak 1,1 milyar dolar tasarruf etti. Arbitrum’da yükselişe devam etmek için bazı nedenler var:

Her gün dapp’lerde güçlü bir gelişme ve katılım var. Arbtirum’un TVL’si yükselişte ve platformdaki artan faaliyetleri gösteriyor. Yerel USDC’nin Arbitrum’a gelişi, ağ için yeni olanakların kilidini açtı. Bu, geliştiricilerin Arbitrum’da USDC’ye erişmek için köprü kurmalarına gerek olmadığı anlamına gelir.

Exciting to see the growth of Arbitrum ecosystem projects like @lighter_xyz 💙 https://t.co/bqKhAUR5mw

— Arbitrum (💙,🧡) (@arbitrum) August 29, 2023

ARB fiyatı son zamanlarda dalgalansa da altcoin fiyatında bazı iyileşmeler olacak. Bunun nedeni Arbitrum’un token için yeni kullanım durumları ve kullanıcıyı elde tutma oranını artırmanın yollarını aramasıdır.

Immutable (IMX)

Piyasadaki çoğu oyuncu ve uzman, NFT ve oyun projelerinin potansiyellerini karşılamadığını söylüyor. Ancak önümüzdeki boğa piyasasında her iki sektöre de büyük bir ilginin yeniden canlandığını görebiliriz. Eğer bu gerçekleşirse, Immutable X bu sektörde öne çıkan proje olacak şekilde iyi bir konuma sahip olacak. Bu altcoin şu ana kadar bazı etkileyici kilometre taşlarına ulaştı. Lansmanından bu yana 50 milyon doların üzerinde işlem hacmini tamamladı.

Immutable X platformu Starkey tarafından desteklenmektedir. Starkey, StarkWare tarafından geliştirilen, çığır açan, sıfır bilgiye dayanıklı bir teknolojidir. Sıfır gas ücreti karşılığında etkileyici bir verim sunar. Immutable X, geliştiricilere kaliteli oyun içi varlıklar tasarlamak için gereken araçları sağlar.

Analistler neden Immutable X’e güveniyor?

İlk olarak; iyi bir ekosistemi var. Bu altcoin ağının kullnanan çok sayıda kaliteli oyun var. Bazıları şunları içerir:

Illuvium Ember Sword Gods Unchained Guild of Guardians Undead Blocks Planet Quest

🔥Another update on #Immutable: the legend of #Web3 Gaming.🔥

✅The Immutable ecosystem just hit a whopping 1.7 million active gamer wallets! 🎮

Gotta say:

Thanks to the incredible gamers, visionaries, and trailblazers in the Immutable community. 🙌

🌟Immutable can be… https://t.co/VBkVAoplFW pic.twitter.com/ukhldOsZGN

— Gohan 🧬 (@0x99Gohan) August 17, 2023

Önümüzdeki aylarda daha fazla geliştiricinin oyunlarını bu proje üzerine geliştirmesi bekleniyor. Artan geliştirici etkinliği, IMX için daha fazla değer anlamına geliyor:

Altcoin projesinin iyi bir ortak listesi var. Bazı önde gelen markalar Immutable X’e yatırım yaptı. Bu da uzun vadede hayatta kalmak için iyi bir şey. Projenin likiditesi iyi. İyi teknoloji kullanıyor. Arkasında oldukça deneyimli bir ekip var. IMX için iyi bir yardımcı program. IMX bir yönetim tokenidir. Kullanıcılar bunu işlem ücretlerini ödemek ve stake ödülleri almak için de kullanabilirler.

🚨 Attention, airdrop hunters – new top L2 incoming! 🚨

Right now, you can become an early adopter of @Immutable zkEVM!

💰 Raised $275M 💰
💸Investors: Coinbase Ventures, Arrington XRP and others

How to interact to be eligible for a potential huge airdrop 👇#Airdrop #testnet pic.twitter.com/bcL9b1bNlU

— Atoms Research (@atoms_res) August 16, 2023

Son olarak, Immutable X, gelişme için doğru ekosisteme ve temel değere sahip. Analiste göre oyun ve NFT’ler yeniden ilgi odağı olursa Immutable X’in yükselişini görebiliriz. Kriptokoin.com olarak aktardığımız, Altcoin Buzz analistlerinin diğer kripto sektörlerine yönelik en son yazılarına bu sayfadan göz atabilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin. Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak: sizlere kriptokoin.com farkıyla sunulmuştur.

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorumlar kapalı.