Ünlü Kripto Para Analisti Nadir Görülen Harekete Dikkat Çekti! Sırada Ne Var?

Ünlü Kripto Para Analisti Nadir Görülen Harekete Dikkat Çekti! Sırada Ne Var?
Ünlü Kripto Para Analisti Nadir Görülen Harekete Dikkat Çekti! Sırada Ne Var?
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özet

Analiste göre CCI okumaları risk varlıklarının dibi gördüğünü söylüyor. Pizzino olası düşüşte 23.500 doların iyi bir alım fırsatı olabileceğini düşünüyor. Bitcoin fiyatı dün 25.000 doların altına düştükten sonra hızla 26.000 doları geri aldı. Piyasaya etkisi: Nötr
14:10
12 Eylül 2023

Bitcoin fiyatındaki dalgalanma devam ediyor ve fiyat dün uzun bir aranın ardından 25.000 doların altına kadar düştü. Endişe verici hareket neyse ki peşinden hızlı bir toparlanma getirdi. Dünkü büyük BTC fiyat düşüşünden evvel yatırımcıların yakından takip ettiği popüler analist ise nadir görülen bir harekete dikkat çekti.

İçerik Rehberi

ToggleKripto Para Uzman YorumuKripto Paralar Ne Zaman Yükselecek? Kripto Para Uzman Yorumu Jason Pizzino isimli analist yaklaşık 24 saat önce piyasalara dair son tahminlerini paylaştı. Analistin mevcut görüşü Bitcoin (BTC) dahil tüm risk varlıklarının artık dip bölgeye indiği yönünde. Üstelik bu sinyal yakında güçlü bir rallinin başlayabileceği yönündeki umutları da besliyor. Sentimentrader’ın verilerine atıfta bulunan Pizzino CCI’ın esasen borsa için bir karşıt gösterge görevi gördüğünü, aşağı doğru hareket eden CCI okumalarının gelecekteki piyasa büyümesine işaret ettiğini ve yukarı doğru hareket eden okumaların coşkuya işaret ettiğini söylüyor.

“Birçok duyarlılık göstergesi gibi, bu da karşıt bir göstergedir. Kitleler aşırı düşüş eğilimine girdikçe daha yüksek rakamlar görülür. Bu nedenle daha yüksek okumalardan geri dönüşler görmek istersiniz. Kitleler dipte çok çok düşüş eğilimindeydi.”

Kripto Paralar Ne Zaman Yükselecek? CCI’ın tersine dönüşü teyit edip 70 seviyesinin altına inmesiyle birlikte Pizzino, geçmişe dayanarak hisse senetleri ve kripto paraların önümüzdeki üç ila altı ay içinde yükselişe geçmesi gerektiğini söyledi. Yani orta vadede Bitcoin için etkileyici bir rallinin başladığını görebiliriz.

“Birçok veri, bu piyasaların önümüzdeki üç ila altı ay içinde yükselişe geçeceğini gösteriyor. Bundan üç ila altı ay sonrası o kadar da uzak değil. Bugünden yarına ne olacağını kimse bilemez ama uzun vadede her şey oldukça iyi görünüyor.”

Bitcoin‘e bakıldığında Pizzino, kilit destek seviyelerine mütevazı bir hareketin, çok daha düşük fiyatlara dramatik bir çöküşten daha olası olduğunu söylüyor.

“Şu aşamada 19.500 veya 15.500 dolara kadar yeni bir aşırı satış dönemi görmeyi beklemiyorum. Kuruyan likidite nedeniyle kısa süreli iğneler olsa bile günlük haftalık kapanışlarda böyle bir senaryo gerçekleşmeyecektir.”

Analiste göre olası düşüş senaryosunda 23.500 dolar iyi bir alım bölgesi olabilir. Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir. Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Kaynak: sizlere coin-turk.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.