Ünlü Analist, İzleme Listesindeki 10 Altcoin’i Açıkladı!

service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para biriminin hızlı tempolu dünyasında, eğrinin önünde kalmak çok önemlidir. Kripto alanında ortaya çıkan eğilimleri ve endişeleri belirleme konusunda dikkat çeken kişi, ünlü bir kripto para analisti ve influencer’ı olan Miles Deutscher oldu. Deutscher bu hafta bir kez daha Twitter’da, özenle hazırladığı izleme listesini paylaşarak altcoin dünyasındaki en ilgi çekici proje ve anlatılardan bazılarına ışık tuttu.

GALA ve KAVA, bu hafta dikkat çeken altcoin projelerinden oldu

Deutscher’in radarının en tepesinde, son zamanlarda kurumsal yatırımcıların büyük ilgisini çeken bir Blockchain platformu olan KAVA yer alıyor. Bu yeni ilginin katalizörü, KAVA’nın kripto varlıkların güvenli bir şekilde depolanması ve aktarılması konusunda uzmanlaşmış bir platform olan Fireblocks ile entegrasyonu oldu. Deutscher, bu entegrasyonun KAVA’yı kripto dünyasında gezinmek isteyen kurumlar için nasıl cazip bir seçenek olarak konumlandırdığını vurguladı. KAVA’nın profilini daha da güçlendiren Deutscher, risk sermayesi şirketi DWF Labs’ın projeye yatırım yapmış göründüğünü belirtti.

Weekly Token + Narrative Watchlist 🔎

The market may seem “boring” on the surface, but there’s still plenty happening in the altcoin space.

Here’s what I’m watching this week.👇$UNIBOT: Now down ~60% from its highs, with the recent sell-off triggered by a FUD-storm, coupled… pic.twitter.com/ngpA9nNXeq

— Miles Deutscher (@milesdeutscher) September 4, 2023

Diğer yandan Deutscher, kripto alanında bir oyun platformu olan GALA ile ilgili bir uyarıda bulundu. GALA’nın her iki kurucusunun da birbirlerine karşı yasal işlem başlatması ve geniş kapsamlı etkileri olabilecek iddiaları gündeme getirmesi nedeniyle endişe verici bir iç çatışmaya ışık tuttu. Deutscher, bu iç kargaşanın GALA tokeninin fiyatını ve projenin gelecekteki gelişimini olumsuz etkileyebileceğine dair endişelerini dile getirdi. Buna ek olarak Deutscher, her iki kurucunun da ağdaki node’ların önemli bir kısmına sahip olması nedeniyle GALA’nın merkezileşmesi konusundaki endişelerini dile getirdi. Bu merkezileşme özelliğinin, projenin merkeziyetsizlik hedeflerini baltalayabileceğini savundu.

PYR, MKR ve SUI için sırada neler var?

Deutscher ayrıca MakerDAO’nun (MKR) platformun ölçeklenebilirliğini, güvenliğini ve merkeziyetsizliğini geliştirmek üzere tasarlanan “End Game” girişimine ilişkin görüşlerini de paylaştı. Dikkate değer önerilerden biri, Solana kod tabanı üzerine inşa edilmiş yerel bir zincir olan “NewChain”in başlatılmasını içeriyor. Deutscher, girişimin ilginç potansiyelini kabul ederken, Ethereum’un kurucu ortağı Vitalik Buterin’in yanıt olarak kalan MKR tokenlerini satma kararını çevreleyen tartışmanın altını çizdi.

Kazandıran Bu 3 Altcoin İçin Sırada Ne Var? Analist Rotayı Çiziyor!

Odağını PYR’ye çeviren Deutscher, token’ın GALA’nın sıkıntıları karşısındaki direncini vurguladı. Likidite GALA’dan uzaklaşıp diğer oyun projelerine doğru akarken PYR’nin güçlü bir performans sergilediğini gözlemledi. Ayrıca Deutscher, SUI’nin geçtiğimiz ay Toplam Kilitli Değerde (TVL) %70’lik etkileyici bir artış kaydettiğini, bunun da talep ve benimsemede bir artışa işaret ettiğini belirtti. Bu eğilimin devam etmesi halinde SUI’nin önemli bir büyüme yaşama potansiyeline sahip olduğunu öne sürdü.

UNFI, Livepeer, Bluzelle, SOL ve CYBER da izleme listesinde

Deutscher, DWF Labs ile ilişkili tokenları tartıştı.  Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere DWF Labs bir risk sermayesi şirketi ve birçok altcoin projesine yatırım yapmasıyla alanda manşetlerden düşmüyor. Ancak Deutscher’e göre DWF Labs’in işlemlerinin ardından sert bir yükseliş gören altcoin’ler, daha sonra düzensiz fiyat hareketleri sergiliyor. DWF Labs ile ilişkili böyle coinler olarak UNFI, LPT, BLZ ve CYBER’a dikkat çekti.  

Santiment, Bu Altcoin İçin Daha Parlak Bir Geleceğe İşaret Ediyor!

Deutscher son olarak Solana (SOL) ile ilgili endişelere de değindi. FTX’in ana şirketi Alameda Research ile yaşanan yasal bir anlaşmazlık, Galaxy Digital’in SOL fonlarının sorumlusu olarak atanmasına yol açtı. Deutscher, bu fonların tasfiyesine ilişkin bir mahkeme kararının 13 Eylül’de verileceğini ve bunun da potansiyel olarak haftada 200 milyon dolarlık zorunlu satışa neden olacağını belirtti. Bu durumun SOL’un fiyatı üzerinde önemli bir etkisi olabileceği konusunda uyardı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Kaynak: sizlere kriptokoin.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.