Uçuş Zamanı! Bu 4 Altcoin Sinyali Verdi

service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para dünyasında dört altcoin için beklentiler artmaya devam ediyor. Önemli gelişmeler gündemde. Verilen sinyallere hep birlikte bir bakalım.

Altcoin DYDX sinyali verdi

Salı günü 14 milyon dolar değerinde altcoin DYDX token’ının kilidi açıldı. Buna rağmen, token’ın fiyatı değerini 2,12 dolar destek seviyesinin üzerinde tutmayı başardı. Bu direnç, topluluğun dYdX’in 4. Versiyonunun benimsenmesi ve dYdX zincirine geçişi için oybirliğiyle verdiği desteğe bağlanıyor. Kripto piyasası yapıcısı Wintermute tarafından ortaya atılan bu geçiş önerisi, şu anda konuyla ilgili oylama yapan topluluk üyelerinden %100 onay aldı. Bu olumlu hava, daha büyük cüzdan adreslerinden gelen artan faaliyetle birlikte DYDX’in göreceli gücüne katkıda bulundu.

Altcoin

Tipik olarak, token kilidini açma etkinlikleri, dolaşımdaki arzın artması nedeniyle fiyatlar üzerinde aşağı yönlü baskıya yol açar. Ancak bu durumda, borsalardaki arz nispeten sabit kaldı. Ayrıca altcoin dYdX zincirine geçiş için güçlü bir destek olduğunu gösteriyor. Sürüm 4’ün kabul edilmesi ve geçiş teklifi, token kilidinin açılmasına rağmen DYDX için yükseliş görünümü yarattı. On-chain ölçümler, tokenin borsalardaki arzının önemli ölçüde artmadığını gösteriyor. Diğer taraftan satış baskısının azaldığını gösteriyor. Ayrıca, önemli cüzdan adresleri Haziran 2023 ortasından bu yana sürekli olarak DYDX biriktiriyor. Bu da olumlu fiyat eğilimlerini destekliyor. Sonuç olarak, kısa vadeli satış olasılığı düşük görünüyor. Altcoin DYDX şu anda 2,14 dolardan işlem görüyor. Bu da geçtiğimiz hafta %9,51’lik bir artışı yansıtıyor.

Altcoin

Altcoin PEPE yükseliş sinyali veriyor

Rug pull iddialarına ve altcoin PEPE coin’i çevreleyen eleştiriler var. Buna rağmen, meme coin’i erken benimseyen bir kişi, fiyat sıçramasından hemen önce 951.000 dolar karşılığında 1,04 trilyon PEPE token satın alarak güvenini gösterdi. Bu, eski kurucu ekip üyeleri tarafından 15 milyon dolarlık token hırsızlığı suçlamalarının ortasında geldi. Alıcı daha önce 2,43 trilyon PEPE tokenı satın alarak 1,67 milyon dolar kâr elde etmişti. Ayrıca topluluktaki olumsuz havaya rağmen yılmadı.

İçeridekiler PEPE projesinden önemli miktarda token çalmakla suçlandığından, bir rug pull iddiaları gündeme geldi. Bu olay PEPE’nin fiyatında düşüşe yol açtı. Diğer taraftan kripto etkileyicileri ve analistlerinden şüphecilik getirdi. Hatta bazıları altcoin için daha fazla fiyat düşüşü öngördü. Buna rağmen, ilk alıcıların önemli miktarda PEPE token biriktirmesi, projeye duydukları güvene işaret ediyor. Son güncelleme itibariyle, PEPE’nin fiyatı Binance’de 0,00000088 dolar seviyesinde.

Litecoin halving sonrası toparlanma aşamasında

Litecoin’in yarılanma sonrası potansiyel toparlanması, kripto ekosistemindeki iki önemli katalizör tarafından destekleniyor gibi görünüyor. Grayscale’in özellikle spot Bitcoin borsa yatırım fonu (ETF) davası bağlamında ABD SEC’e karşı kazandığı son yasal zafer, Litecoin de dahil olmak üzere çeşitli kripto para birimleri için yatırımcı duyarlılığı üzerinde olumlu bir etki yarattı. Bu zaferin Litecoin’in toparlanması için bir itici güç olması bekleniyor. Buna ek olarak, bir kripto ödeme işlemcisi olan BitPay’de Litecoin işlemlerindeki artış var. Ayrıca altcoin Litecoin’i bir yıldan uzun süredir elinde tutan beş milyon adres var. Buna göre bu durum uzun vadeli LTC sahipleri arasında artan güvene işaret ediyor.

Litecoin addresses by time held as seen on IntoTheBlock

Yaralama sonrası fiyat düşüşüne rağmen, Litecoin şu anda Binance’de 67,77 dolardan işlem görüyor. Geçtiğimiz hafta sahiplerine %4,58’lik bir kazanç sağladı. Şu an itibariyle, Litecoin’in fiyatı geçtiğimiz yıl boyunca sahiplerine %21,54 değer kazandırdı.

Altcoin Dogecoin artacak mı?

Altcoin Dogecoin (DOGE) son 24 saat içinde %5’lik bir fiyat artışı yaşadı. Ayrıca 1,88 milyon dolara varan short pozisyonların tasfiyesiyle sonuçlandı. Bu artış, Grayscale ve SEC davasındaki olumlu gelişmelerin ve Elon Musk liderliğindeki sosyal medya platformu X’in kripto ödemelerini başlatacağı haberinin ardından geldi. Fiyatın potansiyel olarak %10 artarak 0,0723 dolara gelme ihtimali var. Ayrıca %5 düşerek 0,0625 dolar acil desteğine gerileyecek. IntoTheBlock’un Global In/Out of the Money (GIOM) metriğinden elde edilen verilere göre, DOGE token sahiplerinin %52,04’ü şu anda zararla karşı karşıya.

Altcoin

Altcoin DOGE’nin fiyatındaki son yükseliş hareketi, zararı durdur emirlerinin isabet etmesi nedeniyle short pozisyonların likidasyonunu tetikledi. Göreceli Güç Göstergesi (RSI) şu anda 50’nin altında. Ayrıca boğalar ile ayılar arasında bir açmaza işaret ediyor. Diğer taraftan Awesome Oscillator (AO) pozitif momentum gösteriyor. Bununla birlikte, AO’nun negatif kaldığı göz önüne alındığında, DOGE’nin fiyatının düşmesi için hala potansiyel var. Fiyat, 50 günlük Üstel Hareketli Ortalama’da (EMA) dirençle karşılaştı. Kriptokoin.com olarak baktığımızda potansiyel olarak acil destek seviyesine kadar düşme eğilimi gösterecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da,Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Kaynak: sizlere kriptokoin.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.