Türk kripto yatırımcılarının favori altcoin’i gaza bastı!

featured
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye kripto ekosisteminin yakından tanıdığı popüler coin kısa süredeki yükselişiyle büyük bir ilgi topladı.

Bitcoin’in çalkantılı ilerleyişine rağmen bazı altcoin’lerdeki pozitif fiyatlamalar gözden kaçmadı. Altcoin piyasasının büyük bir kısmı yüzde 5’ten fazla değer kaybederken listedeki isimlerin tam tersi bir performans göstermesi yatırımcısını sevindirdi. Özellikle de listenin zirvesinde yer alan Kaspa (KAS) boğa sezonuna yönelik güçlü sinyaller verdi. Türk kripto yatırımcısının bir hayli aşina olduğu KAS için son durum nedir?


Kaspa (KAS) yatırımcısını heyecan sardı!

0,1011 dolardan aldığı tepkiyle uçuşa geçen KAS kısa sürede 0,1230 dolara geldi. Altcoin piyasasının büyür bir kısmına oranla daha iyi performans gösteren popüler coin, yatırımcısının yüzünü güldürdü. Boğa sezonunun yıldız adaylarından biri gösterilen KAS şu an için minör destek seviyesinin hemen üzerinde işlem görüyor.

Kaspa ekosisteminden gelebilecek olumlu haberler, BTC’nin 65.000 doları aşması veya BTC dominansının düşüşü gibi unsurlar KAS fiyatını sırasıyla 0,1314 – 0,1411 – 0,1486 ve 0,1579 dolara çekebilir. Yakın zamanlı zirve noktası 0,1579 doların üzerine çıkılması paritede yeni bir boğa sezonunun habercisi olacaktır.

Kaspa ekosisteminin arka planda kalmas, BTC’nin düşüşe geçmesi veya BTC dominansında yaşanabilecek bir artış, KAS fiyatını alt seviyelere çekecektir. Böyle bir senaryoda ise sırasıyla 0,1200 – 0,1076 – 0,1063 ve 0,1011 dolara doğru bir geri çekilme takip edilebilir. Kısa/orta vadeli fiyat yapısında yeşil alan kritik bir önem taşıyacaktır. Bu alanın altında kalınan her süreç KAS için tehdit oluşturabilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Yorumlar kapalı.