TRON Mucidi, FTX ile Ortaklık Kurabilir! “Bu 5 Altcoin Güvende”

TRON Mucidi, FTX ile Ortaklık Kurabilir! “Bu 5 Altcoin Güvende”
TRON Mucidi, FTX ile Ortaklık Kurabilir! “Bu 5 Altcoin Güvende”
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

FTX ve CEO’su Sam Bankman-Fried (SBF), Binance’in FTX ile potansiyel ortaklığı reddetmesinin ardından kritik bir durumda. Ancak Binance’in geri çekilmesinden saatler sonra, Tron (TRX) kurucusu Justin Sun, FTX ile potansiyel bir ortaklığa işaret etti. İşte detaylar…

TRON kurucusu, FTX ile ortaklığa işaret etti

FTX, Salı günü kurucusu Bankman-Fried’in borsanın “iyi durumda” olduğunu tweetledikten sadece birkaç gün sonra likidite sorunlarıyla karşı karşıya olduğunu açıklamasıyla kripto endüstrisini hayrete düşürdü. Bu sırada Tron kripto para ağının kurucusu Justin Sun, gece saatlerinde, Binance’in FTX anlaşmasını sonlandıramayacağını açıklamasından saatler sonra bir açıklama yaptı. Sun, kendisinin ve ekibinin kripto para borsası FTX ile “bir çözüm oluşturduğunu” tweetledi. Şirketi satın almak için bir anlaşma üzerine çalıştıklarını açıkladı.

FTX İflas Ediyor: Bakanlık Soruşturma Açtı! CZ: Üzgünüm...

Bildirdiğimiz gibi FTX, büyük bir likidite sıkışıklığıyla karşı karşıya. Bu nedenle Sun, ekibinin FTX platformundaki tüm TRX sahipleriyle çalıştığını söyledi. Ayrıca, “ilerlemek” için FTX ile çalıştıklarını da sözlerine ekledi. Ek tweet’lerde Justin Sun, FTX ile potansiyel bir ortaklığa da işaret etti. Sun, aşağıdaki ifadeleri kullandı:

TRX, BTT, JST, SUN, HT token sahiplerine destek olacağıma yönelik duyurumun yanı sıra, FTX ile birlikte çözüm oluşturmaya çalışıyoruz. Devam eden likidite sıkışıklığı, sektör gelişimi ve yatırımcılar için benzer şekilde zararlıdır. Ekibim daha fazla bozulmayı önlemek için gece gündüz çalışıyor. Ortaklarımızla birlikte bütüncül yaklaşımla durumun yönetilebilir olduğuna inanıyorum. Bizi izlemeye devam edin.

Further to my announcement to stand behind all Tron token (#TRX, #BTT, #JST, #SUN, #HT) holders on #FTX, we are putting together a solution together with #FTX to initiate a pathway forward. @FTX_Official

— H.E. Justin Sun🌞🇬🇩🇩🇲🔥 (@justinsuntron) November 10, 2022

FTX CEO’su Sun’ın açıklamasını retweetledi

Aynı tweet FTX CEO’su Sam Bankman-Fried tarafından da retweetlendi. Justin Sun’ın FTX’e bir “devralma teklifi” yapıp yapmayacağını zaman gösterecek. Bu sırada, FTX ve Alameda’nın bilançolarındaki boşluk beklenenden daha büyük gibi duruyor. Sun’ın tweet’i, bu çözümün FTX’teki tüm varlıkları kurtarıp kurtarmayacağını tam olarak belirtmedi. Bu nedenle söz konusu çözüm, yalnızca borsada tutulan ve Tron ekosistemine ait tokenlarla ilgili olabilir.

FTX'ten Sonra Bu Bitcoin Borsası Manşetlerde! İşte Olanlar

Geçtiğimiz günlerde Bankman-Fried, Binance’in kurucusu Changpeng Zhao ile bir işlem yapmak için bir anlaşmaya vardığını söylemişti. Fakat Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi Binance, FTX ile olan anlaşmayı iptal etti. Binance, “Başlangıçta, umudumuz FTX müşterilerinin likidite sağlamasına destek olabilmekti. Ancak sorunlar bizim kontrolümüz veya yardım etme yeteneğimiz dışında,” dedi. Bu da Sam Bankman-Fried’a diğer potansiyel yatırımcıları keşfetmekten başka seçenek bırakmadı. FTX çalışanlarına gönderilen bir mesajda SBF şunları söyledi:

Buradaki sonraki adımlarda olabildiğince hızlı çalışıyorum. Keşke size daha fazla netlik sunabilseydim. Benim için doğru olduğu sürece, elimden geldiğince bu (hedefler) için savaşmaya devam edeceğim. Tüm seçenekleri araştırıyorum. Bu yere geldiğimiz için ve buradaki rolüm için çok üzgünüm. Bu benim sorumluluğumda ve üzgünüm.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak: sizlere kriptokoin.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.