TRON Mucidi, FTX Hakkında Konuşuyor! Kurtaracaklar mı?

TRON Mucidi, FTX Hakkında Konuşuyor! Kurtaracaklar mı?
TRON Mucidi, FTX Hakkında Konuşuyor! Kurtaracaklar mı?
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

FTX krizi, kripto para alanındaki birçok kişinin açıklamalarıyla gündem olmaya devam ediyor. TRON ekosisteminin kurucusu Justin Sun, FTX hakkında canlı yayın gerçekleştirdi. İşte Sun’ın açıklamaları…

TRON mucidi açıklama yapıyor

FTX’in kurtarılmasına yönelik açıklamalarla piyasayı umutlandıran Justin Sun, yeni açıklamalarıyla gündeme geldi. Bir canlı yayında konuşan Sun, “FTX ile görüşmelerinin devam ettiğini” açıkladı. Fakat, “kimsenin bu konuda bir beklentiye girmesini istemediğini” aktardı. Sun, yapılması gereken şeyin birlik olup endüstriyi korumak olduğunu açıkladı.

TRON Mucidi, FTX ile Ortaklık Kurabilir!

Ayrıca FTX konusunda kendilerinin tam ve eksiksiz bir araştırma yapmak adına zamana ihtiyaçları olduğunu aktardı. Yani Sun, FTX ile herhangi bir ortaklık kurmak veya borsayı satın alarak borçlarını kapatmak adına mali tablosuna bakılması gerektiğinin altını çizdi. Ayrıca Sun, Binance CEO’su Changpeng Zhao’nun konuya yönelik ilk adımı atma cesaretini takdir etti. Sun, diğer kripto para borsalarının da iyi iş çıkardığını belirtti.

Makale güncelleniyor, devamı gelecek…

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak: sizlere kriptokoin.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.