Theta (THETA) ve Google Cloud, Google Konferansında Ortak Projelerini Tanıttı

Bu Altcoin Google İle Ortaklık Kurduğunu Açıkladı, Fiyat Yükselişe Geçti!
Bu Altcoin Google İle Ortaklık Kurduğunu Açıkladı, Fiyat Yükselişe Geçti!
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Merkeziyetsiz video dağıtım ağı Theta (THETA), bugün San Francisco’da düzenlenen Google Cloud Next konferansında “Videodan Metne Uygulamaları için Model Pipeline” adlı yenilikçi işbirliğini sunmak üzere Google Cloud ile ortaklık kurdu.

Proje, Theta’nın edge ağının Google Cloud’un güçlü bulut altyapısını destekleyerek video, medya ve eğlence alanlarında yeni yapay zeka kullanım örneklerini nasıl mümkün kılabileceğini göstermeyi amaçlıyor.

Google Cloud’un Web3 müşteri mühendisi Brice Perez tarafından gerçekleştirilen sunumda, birden fazla deep-learning modelini art arda kullanarak model pipeline’ın nasıl çalıştığı anlatılacak.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Hashkey Group, Yatırımlarının Çoğunluğunu Altcoinlere Yapacağını İlan Etti

Model pipeline’ı, video transkripsiyonu, çeviri, özetleme, duygu analizi ve içerik moderasyonu gibi görevleri yerine getirebiliyor. Bulut ve edge mimarilerini birleştirerek, pipeline yüksek kullanılabilirlik, ölçeklenebilirlik, kaynak verimliliği ve düşük gecikme süresi elde edebiliyor.

Theta resmi blog gönderisi olarak paylaşılan gelişmenin ardından THETA altcoin fiyatında da ani bir hareketlilik başladı ve fiyat 0.63 dolar seviyesinden 0.685 dolara kadar iğne attı. Bu yazının yazıldığı anlarda ise tokenin fiyatı 0.653 dolardan işlem görüyor.

Theta ve Google Cloud, Theta’nın Google Cloud Teknoloji Ortağı olduğu ve Guardian Node ağını Google Cloud Marketplace’te kullanıma sunduğu 2020 yılından bu yana işbirliği yapıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Kaynak: sizlere www.bitcoinsistemi.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.