Terra Kurucusu Do Kwon Düştüğü Durumdan Çıkış Yolu Arıyor: İşte Son Hamlesi!

Terra Kurucusu Do Kwon Düştüğü Durumdan Çıkış Yolu Arıyor: İşte Son Hamlesi!
Terra Kurucusu Do Kwon Düştüğü Durumdan Çıkış Yolu Arıyor: İşte Son Hamlesi!
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Do Kwon, eski ve yeni Terra Blockchain’leri arasında bir ittifak oluşturmanın zor olmadığını söyledi.

Terra’nın kurucusu Do Kwon, geçtiğimiz günlerde LUNC DAO tarafından paylaşılan bir Whatsapp görüşmesinde, Terra Classic (LUNC) ve Terra 2.0 (LUNA) Blockchain’leri arasında bir ittifak olasılığını ortaya koydu.

Do Kwon, Terra 2.0 Ve Terra Classic Arasında Olası Bir İttifakın İpuçlarını Verdi

Kwon, Terra Classic ile ittifak yapmanın zor olmayacağını belirtti. Bununla birlikte, asıl endişesini Terra Classic topluluğunun bir yazılım güncelleme önerisinin geçmesini sağlaması olduğunu söyledi.

Bunu, eski ve yeni Terra Blockchain’leri arasında olası birlikte çalışabilirliği önererek duyurdu. Sohbet sırasında, bir LUNC çekirdek geliştiricisi her iki Blockchain’in de gelişebileceği birkaç yol önerdi.

Geliştirici tarafından yapılan önerilerden bazıları LUNC’u pariteye yükseltmek, LUNC ve LUNA arasında zincirler arası bir ittifak oluşturmak, çöküş sonrası LUNC sahiplerini ödüllendirmek ve Terra Classic ağında LUNA uygulamalarını başlatmaktı.

Kwon ise şunları söyledi:

“LUNC ile bir ittifak kurmak zor değil, yeter ki bir yazılım yükseltme teklifi o taraftan geçebilsin.”

Terra ekosisteminin çöküşünün ardından, ekip ve topluluk yatırımcıları nasıl tekrar bir bütün haline getirecekleri konusunda farklı görüşlere sahipti.

Topluluk tokenin toplam arzının büyük bir kısmının yakılmasını isterken, Do Kwon liderliğindeki ekip tamamen Terra 2.0 olarak adlandırılan yeni bir zincir oluşturdu.

Terra 2.0’ın piyasaya sürülmesinin ardından, şimdi Terra Classic olarak anılan eski Terra zinciri ekip tarafından terk edildi ve topluluğu projeyi yeniden canlandırmanın yollarını aramaya itti.

Terra 2.0 şu anda Terra ekibi tarafından öncülük edilirken, Terra Classic artık topluluk odaklı bir proje. Bununla birlikte, son öneriler Terra ekosisteminin yeniden canlanmasını hızlandırmak için her iki zincirin işbirliğine yol açabilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Kaynak: sizlere www.bitcoinsistemi.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.