Synapse (SYN) balinası elindekilerin hepsini sattı!

Bu Kripto Paralara Dikkat: Düşüş Oranı Yüzde 60’ı Geçti!
Bu Kripto Paralara Dikkat: Düşüş Oranı Yüzde 60’ı Geçti!
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kimliği henüz belirli olmayan bir Synapse (SYN) balinası, 9 milyon SYN’yi satarak yüzde 25’ten fazla bir çöküşe yol açtı.

SYN’de büyük bir likiditeye sahip olan balina, elindeki tüm SYN’leri satarak, ciddi bir düşüşü tetikledi. Elindeki SYN’lerin (9 milyon) tamamını boşaltan balina, likidite problemi yaratarak yüzde 26’lık bir düşüşü beraberinde getirdi. Konuyla ilgili X üzerinden açıklama yapan Synapse Labs, cüzdandaki olağandışı etkinliği doğruladı.

Ekran Resmi 2023 09 05 10.56.51

Olaya dair onchain verileri paylaşıldı

Blockchain analiz firması olan Lookonchain, balinanın, 9 milyon SYN’yi USDC cinsinden 2,35 milyon karşılığında 0,26 dolar fiyatla sattığını bildirdi. Lookonchain, satıcının artık herhangi bir SYN’ye sahip olmadığını ekledi. Synapse Labs’ın web sitesine göre, Synapse köprüsü şu anda 123,5 milyon dolarlık Kilitli Toplam Değere ve 42 milyar dolarlık toplam hacme sahip.

Balinanın satışından birkaç saat sonra X’te gönderi yayımlayan Synapse Labs, “Bir Synapse likidite sağlayıcısı bugün SYN tokenlerini sattı ve likiditeyi kaldırdı. Cüzdanlarındaki olağandışı etkinlikleri araştırıyoruz ve onlarla iletişime geçmeye çalışıyoruz. Daha fazla bilgi olduğunda güncellenecektir.” dedi  Şirket, protokol veya köprüde herhangi bir güvenlik ihlali yaşanmadığını da ifadelerine ekledi.

Kaynak: sizlere www.coinkolik.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.