Solana’dan yeni bir iş birliği!

ETH, MATIC ve SOL İçin Sıcak Gelişmeler Var! ‘Yeşil Sinyal’
ETH, MATIC ve SOL İçin Sıcak Gelişmeler Var! ‘Yeşil Sinyal’
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Solana’nın (SOL) arkasındaki şirket olan Solana Foundation, Hong Kong Bilim ve Teknoloji Üniversitesi‘nin Kripto Fintech Laboratuvarı ile iş birliği kurdu.

Merkeziyetsiz blockchain projesi Solana, ekosistem geliştirme ve topluluk edinme çalışmalarını sürdürüyor. Solana’nın arkasındaki ekip olan Solana Foundation, Hong Kong‘daki faliyetlerine odaklandı. Bu kapsamda ekip, Hong Kong Bilim ve Teknoloji Üniversitesi‘nde yer alan Kripto Fintech Laboratuvarı ile iş birliğine girdi.

Yapılan iş birliği neticesinde, Solana kursları açılacak ve öğrencilerin yenilikçi projelerine finansal destek sağlanacak.

Solana, Hong Kong’da öğrencilere odaklandı

Hong Kong Bilim ve Teknoloji Üniversitesi’nin kapıları Solana’ya açıldı. Solana (SOL) kurucu ekibi Solana Foundation, Hong Kong’da öğrencilere yöneliyor.

Solana’nın Asya odaklı X platformundan yapılan duyuruda, yapılan iş birliği ile yenilikçi projelerin destekleneceği belirtildi. Hong Kong Bilim ve Teknoloji Üniversitesi‘nin Kripto Fintech Laboratuvarı, dünyada ilk 30 arasında yer alıyor. Ayrıca üniversitenin başkanı, kripto para birimlerine ılımlı yaklaşımıyla biliniyor. Başkan, daha önce, Hong Kong hükümetine HKDG stabilcoin’i piyasaya sürmesi için çağrıda bulunmuştu.

Solana’nın Hong Kong’da attığı adım dikkat çekti. Hong Kong, dijital varlıklar ve blockchain konusunda öncü pazar yerlerinden birisi olarak kabul ediliyor.

Kaynak: sizlere www.coinkolik.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.