SHIB, Ripple ve ETC: Haftaya Bu Seviyeler Bekleniyor!

SHIB, Ripple ve ETC: Haftaya Bu Seviyeler Bekleniyor!
SHIB, Ripple ve ETC: Haftaya Bu Seviyeler Bekleniyor!
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Kripto analisti John Isige’ye göre kar alma, Shiba Inu (SHIB) fiyatını %15 aşağı çekebilir. Analist, Ethereum Classic (ETC)’nin geri çekilirken kazançları kilitleme zamanı olduğunu söylüyor. Analist ayrıca, kripto endüstrisi Ripple’ın (XRP) yükseliş potansiyeli olduğunu kaydediyor. Analistin SHIB, XRP ve ETC analizlerini okuyucularımız için derledik.

“SHIB konsolidasyonda kaldı, ancak uzun sürmeyecek”

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere SHIB, bir dikdörtgen modelin sınırları içinde konsolide oluyor. Satın alma baskısı var. Ancak kuzeye doğru bir harekette SHIB’yi patlatmak için daha fazlasına ihtiyaç var. 50 günlük Üstel Hareketli Ortalama (EMA) (kırmızı) ile vurgulanıyor. Bu nedenle, SHIB en önemli desteğin üzerinde tutunamazsa, satıcılar oynamaya hazır olacak.

SHIBSHIB günlük grafik

Grafikteki dikdörtgen deseni, SHIB’in üstünde veya altında net bir kırılma yapana kadar nötr olarak kabul edilir. Dikdörtgenden önceki düşüş eğiliminin, SHIB’nin mevcut piyasa değerinden %15 düşme şansını artırması mümkün.

Short pozisyonlar için tarama yapan traderlar, 50 günlük EMA’nın altında temiz bir kırılma yapana kadar SHIB’i trade dışı değerlendirmeli. İdeal bir sinyal, 0,00001061 dolarlık %9,80 kar hedefinin önünde 0,00001277 dolarlık dikdörtgen desteğin altına bir kırılma olacaktır. Özellikle Pazar Değeri Gerçekleşen Değer (MVRV) kar modeli dikkate alındığında, SHIB’de bir yükseliş eğilimi şüpheli. Aşağıdaki grafik, çoğu SHIB holder’ı kar aldığını gösteriyor. Böylece, aşağı yönde uygun giriş pozisyonlarını beklerken kazançları sabitlemek için satıyorlar.

SHIB MVRV

MVRV, tokenlerin son fiyatıyla mevcut piyasa değerleriyle karşılaştırarak, SHIB holder’larının kar veya zarar oranını izler. 1’in üzerindeki veriler, aşırı değerli bir varlığa işaret eder. Bu da genellikle genel gider baskısında bir artışa neden olur.

Flip tarafında, traderlar, kırılma noktasından 0,00001303 dolar olarak tahmin edilen dikdörtgenin genişliğine eşit potansiyel bir kırılmayı göz ardı edemezler. Boğaların, bu kopuşun gerçekleşmesini sağlamak için 50 günlük EMA’nın sağladığı savunma desteğiyle başlaması gerekiyor.

“ETC, muazzam bir dirence boyun eğiyor”

27.00 dolara hareket büyük ölçüde 22.20 dolarlık desteğe bağlıydı. Ayrıca, engelin üzerinde dört saatlik bir kapanış, destek alanını 24.00 dolara çevirdi. Bu da ETC fiyatındaki yükseliş görünümünü doğruladı. Daha önce de belirtildiği gibi, ETC yükselen paralel kanalın sınırları içinde 27,00 dolara yükseldi. Bu etkileyici harekete rağmen ETC, yatırımcıların erken kar alması nedeniyle düşüş eğilimine girdi.

ETC dört saatlik grafik

26,00 dolarlık destek, bina geneli baskısına boyun eğerse, kısa vadeli satış emirleri hemen karlı hale gelecektir. Ayrıca, Hareketli Ortalama Yakınsama Iraksama (MACD) muhtemelen yeni haftadan önce bir satış sinyalini onaylayacak. Traderlar, ani yükseliş gerilemelerinden kaçınmak istiyorlarsa bir sonraki hamlelerini planlarken dikkatli olmalı. Satış emirleri yalnızca 12 günlük EMA (mavi) 26 günlük EMA’nın altına geçtikten sonra tetiklenir.

Güçlü bir düşüş eğiliminden önce ETC’nin 200 günlük EMA (mor) altında temiz kırılmasını beklemek gerekiyor. Bakiye-Hacim (OBV) göstergesine göre, şu anda işlem gören hacmin çoğu negatif. Başka bir deyişle, traderlar 200 günlük EMA, 50 EMA (kırmızı) ve 24,00 dolarda belirtilen destekte kısa vadeli kar hedefleri için ETC satmaya kararlı görünüyorlar. Zorlama olursa, altcoin bir toparlanma devreye girmeden önce bacağını 22,20 dolara uzatacak.

Öte yandan, özellikle altcoin 50 günlük EMA, 100 günlük EMA (mavi) ve 200 günlük EMA olmak üzere üç hareketli ortalamanın üzerinde tutulduğunda, ETC’nin yükseliş sonucu tamamen göz ardı edilemez. Haftalık zirvesi olan 27,00 doların üzerinde dört saatlik bir mum çubuğu, muhtemelen ETC’nin sırasıyla 30,00 ve 34,00 dolar hedefleri olan yükseliş anlatımına güven katar.

XRP boğa görünümünün potansiyeli var mı?

Ripple fiyatı, 0,50 dolardan küçük bir geri çekilmeye rağmen canlı bir yükseliş görünümü sunuyor. Ichimoku bulut göstergesinin tepesinde oturuyor. Ayrıca, en düşük dirençli yolun yukarı doğru olduğunu gösteriyor.

XRP dört saatlik grafik

Ayrıca, XRP fiyatı, 50 günlük EMA (kırmızı), 100 günlük EMA (mavi) ve 200 günlük EMA (mor) dahil olmak üzere, uygulanan tüm hareketli ortalamaların üzerinde duruyor. Traderların, XRP fiyatında kısa vadeli long pozisyonlar ararken, özellikle MACD bir satış sinyalini doğrulamak üzereyken, dikkatli olmaları gerekiyor. Dört saatlik bir günlük mum çubuğunun 0,50 doların altına yakın olması, potansiyel çıkış hedefleri sırasıyla 0,47 ve 0,46 dolar olan short pozisyonları karlı hale getiriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak: sizlere kriptokoin.com farkıyla sunulmuştur.

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorumlar kapalı.