Santiment: “Bitcoin ve Altcoinlerdeki Geri Çekilmeye Rağmen Bu Altcoin İyileşme Belirtisi Gösteriyor!”

Bitcoin Ayısı il Capo, Bu Kez Başka Bir Altcoin İçin Düşüş İddialarını Paylaştı!
Bitcoin Ayısı il Capo, Bu Kez Başka Bir Altcoin İçin Düşüş İddialarını Paylaştı!
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin ve altcoinler geçtiğimiz hafta Perşembe günü SEC’ten spot Bitcoin ETF başvurularına dair ardı ardına gelen haberler sonrası güçlü bir satış baskısı yaşadı.

BTC 26.000 dolar seviyesine gerilerken altcoinlerde de geri çekilmeler yaşandı. Bu geri çekilmeye rağmen Santiment, Cardano’nun (ADA) iyileşme belirtisi gösterdiğini söyledi.

Santiment yaşanan satış baskılarına rağmen Ocak ayının sonundan bu yana ADA’nın haftalık zincir içi işlem hacimleri %1.700 arttığına dikkat çekti.

Ayrıca, Cardano sosyal hakimiyetinin de arttığına işaret eden Santiment, bu artışın yatırımcıların ADA ilgisinin değişmeden kaldığını gösterdiğini belirtti.

“Cardano Nisan ayı yerel zirvesine kıyasla bastırılmış piyasa değerine rağmen hâlâ zincir içi işlem hacimlerinde artış görüyor.

Bu bağlamda ADA iyileşme belirtisi gsöterirken bu iyileşme herhangi bir sıçramada önemli bir rol oynar ve bu, artan ADA sosyal hakimiyetiyle birleştiğinde ADA için yükselişte hala umut vericidir. “

📈 .@Cardano is still seeing rising #onchain transaction volume despite its suppressed market value compared to its April local top. Utility plays an important role in any bounce, and this combined with adequate $ADA social dominance, is still promising. https://t.co/EbGxIN8wFd pic.twitter.com/Y9SRtbXLFq

— Santiment (@santimentfeed) September 4, 2023

Cardano Fiyatı!

2023 yılı boyunca Cardano 0,25 ila 0,46 dolar aralığında değişirken yazım esnasında 0,25 dolarlık alt sınıra yakın işlem görüyor.

Cardano 2023 yılı içerisinde SEC’ten de bir darbe aldı. Zira SEC önde gelen kripto para borsaları Binance ve Coinbase’e açtığı davalarda ADA‘nın da menkul kıymet olduğunu belirtti.

Santiment’in ifade ettiği iyileşme belirtileri, Cardano’nun ATH’si olan yaklaşık 3 dolara gidecek sürdürülebilir bir toparlanma getirebilecek mi zaman gösterecek.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Kaynak: sizlere www.bitcoinsistemi.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.