Reddit Topluluğunun Yeni Planları Bu Altcoini Uçurdu!

Glassnode’dan Altcoinlerde Boğa Bekleyen Yatırımcılara Mesaj!
Glassnode’dan Altcoinlerde Boğa Bekleyen Yatırımcılara Mesaj!
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin ABD’den gelecek enflasyon verileri öncesinde 36.500 dolar seviyelerindeki yatay hareketlerine devam ederken bazı altcoinler yaşadığı muazzam yükselişlerle dikkat çekiyor.

Bu altcoinlerden biri de Reddit tokeni Moons (MOON) oldu.

Hatırlanacağı üzere Reddit, Ekim ayında yaptığı açıklamada yaklaşık üç yıllık blockchain tabanlı Topluluk Puanları programını 8 Kasım’da kapatacağını açıklamıştı. Bu haber MOON ve diğer Reddit tokenleri Bricks (BRICK) ve Donuts’un (DONUT) büyük düşüşler yaşamasına neden olmuştu.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Reddit Duyurusundan Sonra Bu Altcoinlerin Fiyatı Çakıldı!

Ancak MOON, son 24 saatte %170’yi aşan yükseliş yaşadı. Coindesk’in haberine göre bu yükselişin arkasında bazı topluluk moderatörlerin projeyi yeniden canlandırmak ve bağımsız olarak sürdürmek için bir araya gelmesi haberleri yer aldı.

MOON topluluğu moderatör hesabı olan u/CryptoMods yaptığı açıklamada “sağlam bir yanıt aldık ve topluluk olarak Moons’un geleceğini birlikte inşa etmeye başlamaktan büyük heyecan duyuyoruz. Bu noktada önümüzdeki aylarda MOON tokenlerine değer katabilecek bir dizi gelişme planlıyoruz.” dedi.

Halihazırda kripto para borsası Kraken ve merkezi olmayan borsa SushiSwap’te aktif olarak alınıp satılabilen MOON fiyatı CoinMarketCap verilerine göre son 24 saat içinde yaklaşık %170 oranında arttı. MOON yazım esnasında 0,1413 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Kaynak: sizlere www.bitcoinsistemi.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.