Rapora Göre, Web3’ün Kralı Bu Altcoin!

Rapora Göre, Web3’ün Kralı Bu Altcoin!
Rapora Göre, Web3’ün Kralı Bu Altcoin!
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geçtiğimiz günlerde Polygon (MATIC) fiyat hedefini açıklayan Polygon kurucu ortağı Sandeep Nailwal’dan sonra yatırım şirketi Bernstein’dan da Polygon’a ilişkin önemli açıklamalar geldi.

Bernstein yakın tarihte yayınladığı bir araştırma raporunda Polygon blok zincirinin Web3’e geçişte önemli bir rolü olduğunu söyledi.

Web2 kullanıcılarını Web3’e taşımada Polygon blok zincirinin önde gelen bir ağ olduğunu belirten rapor, Polygon ağının Starbucks (SBUX), NuBank, Reddit, Draftkings (DKNG), Robinhood (HOOD) ve Meta/Instagram (META) tarafından kullanıldığına işaret etti.

Bu bağlamda rapor, Meta/Instagram tarafından NFT işlemleri için Polygon ağının kullanacağını açıklamasından sonra MATIC‘in geçtiğimiz hafta yaklaşık %30 oranında yükselişine dikkat çekti.

Bernstein analistleri Gautam Chhugani ve Manas Agrawal Polygon’un bu başarısının arkasındaki nedenleri şu şekilde açıkladı.

” Poligon ekibi iki şeyi doğru yaptı.

İlk olarak Amazon (AMZN), YouTube ve Airbnb (ABNB) gibi büyük küresel teknoloji şirketlerinden yetenekli kişileri işe aldı.

İkinci olarak da tüketici ağırlıklı markalara ulaşmak için iş geliştirme gücünü kullandı.
Bu, Polygon’u milyonlarca kullanıcıyı Web3’e getirmek ve Web3 kralı olmak için benzersiz bir konuma getirdi.”

Polygon’un başarılarının yanı sıra Polygon’a yönelik eleştirileri de açıklayan Bernstein analistleri, bu eleştirilerin “Polygon ağının mevcut hisse kanıtı (PoS) zincirinin aslında bir yan zinciri olduğu için uzun vadeli bir çözüm olmadığı ve Polygon’un Ethereum için bir parazit oluşturduğu” olduğunu söyledi.

Bernstein analistleri son olarak, Polygon’un Ethereum (ETH) ekosistemine değer kattığıını belirterek “bu nedenle, Polygon’un başarısı, Ethereum ekosisteminin başarısı olur.” dedi.

Kaynak: sizlere www.bitcoinsistemi.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.