NFT

Popüler Bitcoin Borsaları O Altcoin’i Hızla Delist Ediyor!

Popüler Bitcoin Borsaları O Altcoin’i Hızla Delist Ediyor!
Popüler Bitcoin Borsaları O Altcoin’i Hızla Delist Ediyor!
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

FTX’in çöküşünden sonra borsanın yerel tokeni FTX Token (FTT), neredeyse değerinin tamamına yakınını kaybetti. Öyle görünüyor ki kripto para borsalarının tokene ilişkin umudu kalmadı. Çünkü, popüler Bitcoin borsalar, trade platformlarından FTX Token paritelerini liste dışı bırakıyor. Bu doğrultuda Binance, BitMEX ve KuCoin, FTT paritelerini kripto borsa platformlarından kaldırdı.

Büyük Bitcoin borsaları FTT paritelerini delist ediyor

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere FTX çöküşü, piyasaya olan güveni ciddi anlamda yıktı. Piyasayı şaibeli getirdiği için kripto endüstrisinde kargaşaya neden olmaya devam ediyor. Çeşitli Bitcoin borsaları FTX Token (FTT)’yi platformlarında listeden çıkarıyor. Bununla birlikte, CoinMarketCap verilerine göre ilginç bir şekilde token fiyatı günlük bazda %37,47 artış kaydetti. Basın zamanında FTT, 1,86 dolar seviyesinde işlem görüyordu.

Kripto borsası Binance yaptığı duyuruda, FTT/BTC, FTT/BNB, FTT/ETH ve FTT/USDT trade paritelerini, paritelerin son incelemelerini geçemediğini öne sürerek platformundan kaldırdığını duyurdu. Ancak borsa, FTT/BUSD paritesinin borsasında hala mevcut olduğunu kaydetti.

At #Binance we conduct regular reviews of listed assets to ensure they meet our standards to protect our users.

Based on our recent reviews, we will remove and cease trading of several $FTT trading pairs on 2022-11-15 04:30 (UTC):

Kaynak: sizlere kriptokoin.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.