PEPE’nin İlk Benimseyenlerinden Biri Olan Devasa Balina, Elindeki Tüm Tokenleri Sattı: İşte Net Kârı

PEPE Balinası Tokenlerini Binance’e Taşıyor: Satarsa 1 Milyon Dolar Zarar Edecek
PEPE Balinası Tokenlerini Binance’e Taşıyor: Satarsa 1 Milyon Dolar Zarar Edecek
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu yılın başlarında meme coin PEPE ticareti yaparak bir servet kazanan 0x025 başlangıç adresli kripto para balinası, memecoin hype’ından faydalanmak için yaptığı ikinci denemede önemli bir kayıp yaşadı.

İşlem verilerine göre 0x025, 31 Ağustos 2023 tarihinde 263 milyar PEPE tokeni ile 226.000 DAI stablecoin’i token başına 0.0000008591 dolarlık bir fiyattan takas etti. Bu, 10 Temmuz 2023’te yaptığı 400.000 dolarlık ilk yatırımının yaklaşık 174.000 dolarını yani %43.4’ünü kaybettiği anlamına geliyor.

Bu, memecoin tarihinin en kârlı işlemlerinden biri olan balinanın ilk PEPE işlemiyle tam bir tezat oluşturuyor. 0x025, 17 Nisan – 31 Mayıs 2023 tarihleri arasında 329 ETH ile 3.7 trilyon token satın almış ve bunları 1.744 ETH’ye satarak sadece 44 günde 1.414.5 ETH yani o dönemde yaklaşık 2.6 milyon dolar kâr elde etmişti.

Balinanın bu iki ticaretten toplam net kârı ise 2.44 milyon dolar oldu.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Son Dakika: PEPE Ekibinden Son Dönemki Olaylara Dair Açıklama Geldi

Kısa bir süre önce memecoinin ekibinde büyük sorunlar yaşanmış ve ekipten birkaç isim haber vermeksizin multisig cüzdanlardan yüklü token satışı yapmıştı. Buna ek olarak akıllı sözleşmesinde değişiklik yapmak için gerekli imza sayısı 5 cüzdan adresinden 2 cüzdan adresine düşürülmüştü. Token bu gelişmenin ardından büyük değer kaybı yaşadı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Kaynak: sizlere www.bitcoinsistemi.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.