Pepe hakkında çarpıcı eleştiriler geldi: “Tamamen çökebilir!”

Pepe’deki düşüş yüzde 40’ı aştı
Pepe’deki düşüş yüzde 40’ı aştı
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ekip içi manipülasyonlar ile yeniden adından söz ettiren Pepe (PEPE) için analistler ve fenomenler yorumda bulundu.

BTC’deki fiyat hareketlerine göre en şiddetli fiyatlama yapan coin’lerin başında gelen PEPE, geçtiğimiz günlerde ekipteki birkaç bireyin yüklü miktarda satış gerçekleştirmesiyle gündeme gelmişti. Bunlara ek olarak, BTC’nin kısa sürede yüzde 8,50 artmasına rağmen eskiye göre nispeten sessiz kalan PEPE, çeşitli analist ve fenomenlerin tepkisini çekti.

Ekran Resmi 2023 08 31 11.58.32

“PEPE volatilitesi büyük risk yaratıyor!”

Popüler analiz firması Santiment’in analistleri, PEPE konusunda ciddi uyarılarda bulundu. Yakın zamandaki kaos ortamıyla PEPE’nin büyük bir volatilite yarattığını belirten analistler, bu etkinin devam edebileceği konusundaki riskleri ifade etti.

Kaiko’dan alınan veriler doğrultusunda, 9 Mayıs’ta yükseliş hareketine başlayan PEPE likiditesi hız kesmeden üst seviyelerde seyrediyor. Santiment analistlerinin parmak bastığı bu konu, risk barındırmaya devam edecek gibi duruyor.

Ekran Resmi 2023 08 31 11.40.53

Kripto paralara yönelik analizleriyle öne çıkan KALEO, PEPE hakkında çok sert açıklamalarda bulundu. Memecoin’leri hala sevdiğini belirten fenomen isim, PEPE için “Bu kadar şüpheli ve açgözlü kişiler tarafından kontrol edilen bir projeyi kesinlikle desteklemiyorum. Projenin tamamen çökeceğini düşünüyorum.” dedi. Son günlerdeki PEPE karmaşasını temel alarak görüşlerini belirten KALEO, X’teki paylaşımıyla birlikte başta PEPE olmak üzere memecoin yatırımcılarını şaşırttı.

Ekran Resmi 2023 08 31 11.41.06

Kaynak: sizlere www.coinkolik.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.