PEPE Ekibinden Sevindiren Haber: Token Burn Geliyor!

service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Son duyurularda PEPE ekibi, 15,7 milyon dolarlık mağduriyetin ardından telafi sürecini açıklıyor. Buna göre, kullanıcılara geri ödeme yapıldıktan sonra kalan token’ler yakılacak.

PEPE, iç çatışmaların ardından sert düştü

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere PEPE, bu hafta kötü niyetli ekip üyelerinin gerçekleştirdiği 16 trilyon Pepecoin transferiyle sert düştü. 24 Ağustos’ta, o dönemde yaklaşık 15,7 milyon dolar değerinde olan 16 trilyon PEPE, hareket etti. Projenin anonim kurucusu, 25 Ağustos’ta transferlerin arkasındaki suçlu olarak üç eski ekip üyesine işaret etti.

Çoklu imzalı cüzdandaki PEPE tokenlerinin yaklaşık %60’ının taşındığı transfer, bir hile yapıldığına dair spekülasyonları ateşledi. Çalınan Pepe’ler hızla Binance, OKX, KuCoin ve Bybit gibi borsalardan satıldı. Yatırımcıların paniğe kapılmasıyla PEPE’nin fiyatı transfer gününde yaklaşık %15 düştü.

Pepe kurucusundan olayla ilgili açıklama

Kapsamlı açıklamasını sosyal medya hesabından yayınlayan anonim kurucuya göre:

Başlangıcından bu yana, PEPE ne yazık ki ekibin bir kısmının büyük egolar ve açgözlülük tarafından yönetilen kötü oyunculardan oluşması nedeniyle iç çekişmelerle boğuşuyor.

‘Projemiz artık temiz’

Kurucu, projenin ilk günlerinden beri sıklıkla çatışmalarla karşı karşıya kaldığını belirtti. Ayrıca, tokenın kurucu ekibinin “çoğunluğunun” projenin başlangıcının ilk haftasından sonra mesafe koymaya başladığını paylaştı. Anonim kurucu, bu ekip üyelerinin çoklu imzalı tokenlarla bağış yapma veya satın alma konusunda ilerlemeyi “engellediğinden” şikayet ediyor. İddia edilen ekip üyelerinin ya anlaşmazlıklar, imza sağlayamamaları ya da “haftalarca” ulaşılamama nedeniyle imzalarını sakladığını yazdı ve şunu ekledi:

Dün bu 3 eski ekip üyesi arkamdan geldiler, çoklu imzaya giriş yaptılar, 16 Trilyon/26 trilyon çoklu imza tokeninin %60’ını çaldılar ve bunları borsalara satışa gönderdiler.

PEPE ekibi telafi sürecini açıkladı

Pepe’nin kimliği bilinmeyen kurucusu, yatırımcılara çoklu imza cüzdanında ve projenin resmi Twitter hesabında kalan 10 trilyon PEPE tokeninin “güvenli ellerde” olduğuna dair güvence verdi. Kurucu durumu şöyle açıklıyor:

Olanlar karşısında şok oldum ve tüm korku, belirsizlik ve bu kötü aktörlerin eylemlerinin topluluğumuzun üyelerine yol açtığı kayıplar için özür dilemek istiyorum.

an announcement to the $PEPE community:

Yesterday on August 24th, 2023, a series of unexpected transactions took place from the $PEPE multisig CEX
Wallet in which ~16 Trillion $PEPE tokens (worth roughly $15m USD) were transferred to various crypto exchanges (OKX, Binance,… pic.twitter.com/iZmXV1TAvw

— Pepe (@pepecoineth) August 26, 2023

Kurucu, tokenlerin “hiçbir zaman piyasada satılmaması veya ekibin kar elde etmesi için tasarlanmadığını” açıkladı. Ayrıca, etkilenen cüzdandan “tüm zaman boyunca” sorumlu olsaydı, bazı bağışlar yapacağını ve çoğunluğunu “uzun zaman önce” yakacağını vurguladı. Kurucu geleceğe yönelik planını dile getirerek şunları yazdı:

İşleri ileriye götürmeme yardımcı olacak bazı önde gelen topluluk üyeleriyle görüşmelere başladım ve PEPE’nin merkezi olmayan ve kırılgan olmayan bir meme-coin olarak gelişmesi için elimizden gelen her şeyi yapacak konumda olmaktan heyecan duyuyorum. olmayı hak eden bir varlık.

Token burn geliyor

Çoklu imzalı cüzdanda şu anda yaklaşık 9 milyon dolar değerinde 10 trilyon PEPE var. Kurucu, bunlarla ilgili olarak, yeni bir cüzdana aktaracağını, paylaştı. Açıklamalarında, “burada bir kullanım veya yanma meydana gelene kadar güvenli bir şekilde dinleneceklerini” diye yadı. Kurucu, Pepe için web alanları ve kullanıcı adları için pazarlık yapıyor. Tokenlar bu tür satışlar veya bağışlar için kullanıldığında “geri kalanı yakacak.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin. Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak: sizlere kriptokoin.com farkıyla sunulmuştur.

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorumlar kapalı.