Nitro Network Nedir? NCash Ne İşe Yarar?

Nitro Network Nedir? NCash Ne İşe Yarar?
Nitro Network Nedir? NCash Ne İşe Yarar?
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Nitro Network nedir? Nitro Network (NCash), katılımcıların ağ oluşturmasını mümkün kılan IoT tabanlı bir Blockchain platformudur. Kriptokoin.com olarak bu makalede Nitro Network projesini inceleyeceğiz. Bununla birlikte, Nitro Network nedir, ne sunar, NCash coin nedir, ne işe yarar, nasıl alınır gibi yatırımcıların merak ettiği soruları yanıtlayacağız. Gelin telekomünikasyon alanında hizmet veren bu platformu birlikte inceleyelim.

Nitro Network nedir?

Nitro Network, Avalanche ağı üzerine inşa edilen merkeziyetsiz bir Blockchain platformudur. Bu platform, Internet of Things (IoT) alanında çeşitli çözümler sunmaktadır. Buna göre ekosistem, cihazların birbiriyle iletişim kurmasına olanak tanıyan bir dizi ürüne sahiptir. Bununla birlikte Nitro’nun temeli, ağ oluşturma üzerine kuruludur. Bugün telekomünikasyon pazarı 3 trilyon doların üzerinde bir değere sahiptir. Nitro, IoT tabanlı telekom ağları sağlayarak bu pazardan pay almayı amaçlamaktadır.

Temel olarak Nitro Network, 3G, 4G ve 5G’yi destekleyen ve özel iletişim ağlarından oluşan bir ekosistemdir. Bu ekosistem, IoT teknolojisi tarafından desteklenmektedir. Buna göre platform, 3 trilyon dolarlık bir pazar fırsatını ortaya çıkaran hücresel ağlara IoT tabanlı bir alternatif olarak çalışır. Kullanıcılar, platform içerisinde merkeziyetsiz özel telekom ağlarını kullanabilmektedir. Bununla birlikte, sınırsız kullanım durumlarından fayda ve değer elde ederler. Ek olarak platform, içerisindeki tüm süreçlerde kendi yerel kripto para birimi olan NCash’den fayda sağlar.

Nitro Network ne sunar?

Nitro Network, kullanıcıların kendi ağlarını oluşturmalarını, işletmelerini, yönetmelerini mümkün kılar. Bununla birlikte kullanıcılarının bu ağlar üzerinden para kazanmasına da olanak tanır. Platform, merkeziyetsiz bir ağlar zinciri gibidir. İsteyen kullanıcılar, ekosistem içerisindeki ağları kiralayabilmekte ve kullanabilmektedir. Böylece internete birçok bölgede yüksek hızlarla erişim sağlama avantajı elde ederler. Ekosistem içerisindeki telekom ağları Blockchain’e kaydedilir. Ayrıca, geleneksel firmalara göre çok daha ucuz ve hızlı şekilde çalışır.

NCash nedir? Ne işe yarar?

Nitro Network platformunun yerel kripto para birimi olan NCash, Avalanche Blockchain üzerinde barındırılan bir tokendir. Bu token ile kullanıcılar, ekosistem içerisindeki merkeziyetsiz ağları kiralayıp satın alabilir. Bununla birlikte kendi ağlarını oluşturarak NCash ödülleri de kazanabilirler. Kendi ağını yaratıp platforma katılanlar, diğer kullanıcılara hizmet vermek karşılığında ödeme alır. Bu ödeme NCash şeklinde olur. Bunlara ek olarak kripto para, isteyen kullanıcılar tarafından stake de edilebilmektedir.

Nitro Network nedir? NCash nasıl alınır?

Nitro Network, Huobi Global ve Bitbns gibi kripto para borsalarında alınıp satılan bir Avalanche tokenidir. İlgili yatırımcılar bu borsalardan birine üye olmalı ve ardından NCash için satın alma adımlarını izlemelidir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak: sizlere kriptokoin.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.